Потрібно «підняти» спорт на Вознесенщіні!

Тим більше, що і потенціал, і можливості для цього є. На виконання доручення облдержадміністрації 23 лютого керівник апарату Вознесенської райдержадміністрації Олександр Торопін провів нараду із спеціалістами з питань молоді та спорту об’єднаних територіальних громад і сільських рад, фахівцями відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

image

Олександр Торопін акцентував увагу на  питаннях подальшої співпраці та взаємодії райдержадміністрації із спеціалістами громад, ознайомив присутніх з перспективним планом на І півріччя та надав завдання щодо впровадження інноваційних підходів в організації оздоровлення та відпочинку дітей, нових механізмів закупівлі послуг(путівок) для пільгових категорій. Також піднімались питання щодо забезпечення належного рівня надання послуг, зокрема у сфері культури, національно-патріотичного виховання, фізичної культури та спорту.

В ході наради визначено перспективи та пріоритети розвитку і заходів із реалізації державної політики стосовно молоді, фізичної культури і спорту на рівні об’єднаних територіальних громад.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=34543

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*