Пошуки шляхів ліквідації стихійної торгівлі тривають

Пошуки шляхів ліквідації стихійної торгівлі тривають

23 травня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулась чергова нарада за результатами тижневої перевірки працівниками  Вознесенського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області та Вознесенським ГФ «Соколи» щодо дотримання благоустрою вул. Чубчика та умов паркування. У нараді взяли участь представники Управління ЖКГ та КБ, Фінансового управління, економічного і юридичного відділів Виконавчого комітету ВМР, КП «СОМ», а також оператор парковки.

Голова Вознесенського громадського формування «Соколи» Валерій Медолиз поінформував, що за минулий тиждень спільно з поліцією було складено 6 протоколів на порушників правил торгівлі, 4 з яких передано до суду.

Міський голова наполягав на тому, щоб оператор парковки слідкував за дотриманням правил безпеки дорожнього руху та не допускав на своїй території випадків торгівлі на проїжджій частині. Відділу економіки було доручено підготувати листи у відповідні  державні контролюючі органи про ряд правопорушень, зафіксованих на вул. Чубчика, а поліції – продовжувати щоденно складати протоколи та вилучати товар. До наступної наради – встановити власника автомобіля, який тривалий час знаходиться на території парковки та надати пропозиції щодо вирішення цієї проблеми в правовому полі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5834

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*