Подбаємо про наше довкілля!

image

Довкілля – це все, що нас оточує — земля, вода, повітря — все, завдяки чому існує життя на Землі. І ми повинні своєю життєдіяльністю примножувати вже існуючі надбання природи, а не знищуючи їх. Забруднення впливає на екологію в цілому і на наше здоров’я зокрема. Лише за один день не можна навести лад. Проте, за для збереження довкілля, очищення наших вулиць, околиць, доріг, прибудинкових територій, озеленення та благоустрою потрібно самоорганізовуватися за для приведення в належний стан територій населених пунктів району,

Шановні мешканці громад!

Для утримання в належному стані довкілля, ми маємо дбати про це щоденно. Протягом року підтримувати двори та оселі у належному стані. Так хочеться, щоб вся та робота, яка буде проводитись, не зводилася лише до необхідності виконати намічені заходи та прозвітувати про них. Ми маємо врешті — решт усвідомити, що наш район з його лісами, околицями, вулицями, джерелами тощо – є частиною нашого спільного дому. Тому звертаємось до всіх небайдужих, кому важливе здоров’я та життя власне, своїх рідних, близьких, давайте об’єднаємо зусилля і приберемо вулиці, двори, дороги, околиці лісів, водойм тощо. Почнемо із знаків, які визначають кожен населений пункт, тому що це наша візитівка. Подбаємо про всі памятники, меморіали та могили, а відтак, приберемо кладовища. Подивимось оком господаря на фасади будинків та споруд, в яких живемо, працюємо, навчаємося, лікуємося, відпочиваємо тощо. На паркани. Не будьмо байдужими. Якщо поряд живуть хворі, люди поважного віку, немічні – допоможімо і їх двори та паркани привести у належний стан.

Подбаємо про озеленення, посадивши власноруч дерево. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо привести наші населені пункти району у стан, який буде радувати око, і приємно вражати гостей.

Окремо хочемо звернутися до наших підприємств та підприємців! Подбайте про чистоту на своїх установах, але не у спосіб – приберу біля себе, а непотріб вивезу в інше місце – Стихійні сміттєзвалищ – це наш біль і наша біда.

Уклінне прохання до всіх громадян, власників приватних садиб. Шановні, Ваше життя не обмежується мешканням лише на присадибній ділянці, а виходить далеко за її межі. А тому варто зважити на те, що на присадибній ділянці збирається значно більше сміття, яке потрібно утилізувати. Сподіваємось, що оцінку нашим спільним зусиллям, ви поставите самі, коли милуватиметесь чистими узбіччями, відпочиваючи на потопаючих у буйнотрав’ї краєвидів.

Вознесенська РДА

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=48111

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*