Підведення підсумків конкурсу дитячих робіт «Палітра творчості»

paxp-deije-126731176_951108085065215_6073979581138594439_n26731285_951108458398511_1849596435786317953_n

26731502_951108238398533_2528922375593658824_n26734389_951108278398529_1578152443892147213_n

26804736_951108108398546_6968507592196697961_n26992443_951108585065165_8859554291942646086_n

26904091_951107961731894_4215494411226600465_n26804544_951108548398502_6535609195205192891_n

На конкурс дитячої творчості «Палітра творчості» було представлено 88 робіт 61 юних авторів віком від 6 до 16 років. Тема конкурсу „Подаруй друзям зимову казку”.
Переважна більшість робіт виконана у відповідності до умов конкурсу.
За плідну співпрацю в організації та проведенні міського конкурсу нагороджені Подякою:
— Філіна Юлія Сергіївна – керівник гуртка Вознесенської ДШМ
— Петрова Валентина Михайлівна – керівник гуртка Вознесенської ДШМ
— Кірєєва Лариса Едуардівна — керівник гуртка Вознесенської ДШМ
— Гриценко Андрій Олексійович — керівник гуртка Вознесенського ЦДЮТ
— Білоус Оксана Василівна — керівник гуртка Вознесенського ЦДЮТ
За творчий підхід та майстерність нагороджені Грамотой та солодощами:
1.Дорохіна Анастасія – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
2.Черновалова Поліна – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
3.Нікітченко Маргарита — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
4.Жидченко Анастасія – вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Е.
5.Деркаченко Валерія – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
6.Цепла Дар’я – учениця гімназії, кер.Малючкова О.Ф.
7.Тряско Олександр– вихованець ВЦДЮТ, кер.Хомік І. О.
8.Янович Дмитро — вихованець ВЦДЮТ, кер.Хомік І.О.
9.Тодоратьєва Маргарита – вихованка ВЦДЮТ, кер.Господарик Н. В.
10.Вєсєлова Поліна – учениця 2-а ЗОШ № 5
11.Ткаченко Ганна – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
12.Хомік Маргарита, Хомік Аліна – вихованки ВЦДЮТ, кер.Хомік І.О.
13.Хомік Софія – вихованка ВЦДЮТ, кер.Гриценко А.О.
14.Проценко Дарина – вихованка ЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
15.Андрійченко Тетяна – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
16.Д’ячук Яна – учениця 3 кл. ЗОШ
17.Манучарян Аліна – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М
18.Баронова Дар’я – учениця 4(8) кл. гімназії, кер.Малючкова О.Ф.
19.Малік Поліна — вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М
20.Харченко Дмитро – ученик 1-б кл. ЗОШ № 5
21.Телеуца Ірина — вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М
22.Листопад Валерія – учениця 3(7)кл. гімназії, кер.Малючкова О.Ф
23.Колектив Вознесенського ЦДЮТ „Флористика та живопис”, кер.Білоус О. В.
24.Колектив учнів Вознесенської СЗОШ-І, кер.Петрова В.М.
За третє місце у конкурсі, номінація „Малюнок” нагороджено Грамотой, солодощами та квитком на однаразове відвідування ФОК „Водограй”:
І вікова група
1.Костюк Ірина – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
ІІ вікова група
1. Доній Аліса – вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Е.
2. Піщанова Світлана — вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
3. Загребельна Анастасія – вихованка ВДШМ кер.Філіна Ю.С.
ІІІ вікова група
1. Лупашко Алла — вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.
За друге місце у конкурсі, номінація „Малюнок”, нагороджено Грамотой, солодощами та квитком на одноразове відвідування ФОК „Водограй”:
І вікова група
1.Яроцька Сніжана – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
2.Соломкіна Карина — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
ІІ вікова група
1. Плетень Марія — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
2. Цімерман Максим — вихованець ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
3. Олефір Олена — місто Одеса
ІІІ вікова група
4. Іванова Ірина — вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Е.

За друге місце у конкурсі, номінація „Вироби ДУМ” нагороджено Грамотой, солодощами та квитком на одноразове відвідування ФОК „Водограй”:
1.Ованесіян Тигран – учень 4-б кл. ЗОШ № 10
2.Михайленко Ірина — вихованка ВЦДЮТ, кер.Гриценко А.О.
За перше місце у конкурсі, номінація „Малюнок” нагороджено Грамотой, солодощами та абонементом на відвідування басейну ФОК „Водограй”:
ІІ вікова група
Колесніченко Дар’я — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.
ІІІ вікова група
Тяжелова Ольга — вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Е.

За перше місце у конкурсі, номінація „Вироби ДУМ” нагороджено Грамотой, солодощами та абонементом на відвідування басейну ФОК „Водограй”
І вікова група
Фанта Кирило — вихованець ВЦДЮТ, кер.Гриценко А.О.
ІІ вікова група
Шихмахер Єлизавета – учениця ЗОШ № 8

http://voz.gov.ua/material/6872

https://www.facebook.com/%D0%9C%D1%96%D1%81%D1%8

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*