Підписано контракт на модернізацію будівлі поліклініки Вознесенської лікарні

6 серпня 2018 року в рамках проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, Вознесенська лікарня та приватне підприємство «Укрпромбуд-Б» підписали контракт на модернізацію будівлі поліклініки.

Фінансування робіт повністю відбувається за рахунок грантових коштів Європейського Союзу. Загальна вартість робіт за Договором складає 7 383 121.00 гривень без ПДВ. У рамках своєї роботи Підрядник зобов’язується виконати роботи у визначений термін, із дотриманням високих критеріїв якості.

До переліку робіт, що будуть виконуватися ПП «Укрпромбуд-Б» належить наступне:

  • Утеплення фасаду будівлі за технологією «вентильованого фасаду»
  • Утеплення перекриття технічного поверху
  • Заміна вікон і дверей
  • Облаштування ґанків.

Виконання робіт має розпочатись на початку вересня 2018 року. Завершення робіт планується до 30 листопада 2018 року.

Варто зазначити, що компанія «Укрпромбуд-Б» не вперше виконує роботи в рамках проекту ЄС. У 2017 році компанія проводила енергоефективну модернізацію ЗОШ №2 міста Славутич у рамках іншого проекту ЄС.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

http://voz.gov.ua/znizhennya-rvnya-energospozhivannya-v-budvlyah-lka/761-pidpysano-kontrakt-na-modernizaciiu-budivli-polikliniky-voznesenskoi-likarni.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*