Підбираємо спеціалістів державної служби

30 січня в приміщенні Вознесенського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для підбору спеціалістів державної служби до Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради та Управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації, у якому взяли участь 9 безробітних.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Павлова Катерина розповіла присутнім про вимоги до кандидатів за наявними посадами. Вона звернула увагу, що управлінням соціального захисту населення, які обслуговують місто Вознесенськ та Вознесенський район потрібні чотири працівника, з яких три – на вакантні посади у районному управлінні: головного спеціаліста відділу соціальних виплат, пільг, компенсацій, головного державного соціального інспектора, провідного спеціаліста відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій, та один працівник на посаду головного державного соціального інспектора в управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради. Катерина Павлова детально ознайомила присутніх з вимогами кожної вакансії, зазначивши, що серед інших вимог до претендентів саме тут дуже важливою є вимога до наявного стажу роботу – він повинен бути хоча б рік в сфері соціального захисту населення.

За результатами проведеного заходу двоє присутніх безробітних виявили бажання працювати в державній службі і отримали відповідні консультації та рекомендації для працевлаштування. Сподіваємось, що проведення міні-ярмарку допоможе як безробітним, так і роботодавцям укомплектувати вакансії спеціалістами державної служби.

http://voz.gov.ua/material/6950

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*