Перший етап реформування системи розрахунків за субсидіями – вступив в дію

image

1 лютого під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб відбулася нарада з питань проведення органами казначейства розрахунків,передбачених наказом  Мінфіну від 04.01.2018 року №1 про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 8 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року N 256 та взаємодії учасників таких розрахунків.

В нараді взяли участь: начальник фінансового управління РДА, керівник державного казначейського управління, управління економіки, відділу житлово – комунального господарства райдержадміністрації,  керівники АОСББ та комунальних підприємств  району.

Виступаючи перед присутніми заступник голови райдержадміністрації Олена Козуб зазначила: «Вступ в силу цього наказу — це перший етап реформування системи розрахунків за субсидіями – монетизація субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг».

Начальник державного казначейського управління у Вознесенському районі звернув увагу на відкриття поточних рахунків із спеціальним режимом та надав консультацію керівнику Мартинівського АОСББ ”Вогник”.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації проінформувала присутніх про необхідність подання звітності до УСЗН відповідно до наказу Мінфіну від 04.01.2018 року №1, щоб вчасно надійшло фінансування по відшкодуванню пільг і субсидій комунальним підприємствам.

За результатами розгляду питань порядку денного наради  учасникам розрахунків були надані доручення.

 

 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=44370

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*