Перевізники обговорили з міською владою питання відшкодовування коштів за осіб, які не мають «Картки вознесенця»

27540997_962763967232960_5374250073827260754_n

Перевізники ставили питання щодо перевезення стовідсоткових пільговиків, які не мають вознесенської реєстрації, отже не можуть отримати «Картку вознесенця». На деяких міських маршрутах пересувається значна кількість таких осіб, тому перевізники хочуть узгодити, в якому порядку відбуватиметься відшкодування проїзду, саме за цю категорію населення. На нараді було озвучено пропозицію щодо вирішення цього питання: вираховувати середньомісячний відсоток іногородніх осіб, котрі пересуваються у міському транспорті, для того, аби розуміти розмір відшкодувань за цих пільговиків.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради нагадує: у разі втрати «Картки вознесенця» слід звернутись до сертифікованого видавця карт — комп’ютерного магазину «Синергія» (м. Вознесенськ, вул. Одеська, 27/5, 2-й поверх) для блокування втраченої «картки» та видачі нової.

До 1 березня усі маршрути міста мають перейти на систему здійснення перевезень за допомогою «Картки вознесенця», а перевізники — встановити на усі маршрутні таксі відповідне обладнання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7005

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*