Не пропусти

Переможцем конкурсу перевізників на приміських маршрутах стало підприємство -ТОВ «Гаджиев»

Переможцем конкурсу перевізників на приміських маршрутах стало підприємство -ТОВ «Гаджиев»

3 серпня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панової відбулося засідання районного конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Вознесенського району.

img_4440img_4448

Членами конкурсного комітету були представники райдержадміністрації, громадських організацій, територіального сервісного  центру №4844 РСЦ  МВС України в Миколаївській області, відділу державного контролю за безпекою на наземному транспорті управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області та депутат районної ради.

До участі в конкурсі свої заявки подали 2  підприємств-учасників на 2 об’єкти конкурсу, загалом розглянуто 4 пропозиції.

ТОВ «Гаджиев»  вніс 2 пропозиції, ТОВ «Альянс-Сервіс» — 2 пропозиції.

За результатами конкурсу визначили  переможця ТОВ «Гаджиев», який буде обслуговувати 3 автобусних маршрути:

Об’єкт № 2 (№ 334Вознесенськ – Білоусівка)

Об’єкт № 4 (№ 338 Вознесенськ – Дорошівка;  № 352 Вознесенськ – Щербані)

Рішення  конкурсного  комітету  щодо визначення переможців конкурсу буде введено  в дію розпорядженням голови  райдержадміністрації     протягом  не більш як 30 робочих днів з  дня проведення конкурсу. (п.51 Постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».)

imageimg_4437

img_4457img_4458

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=38646

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*