Перехитрити правоохоронців не вдалось — четверо мешканців Вознесенського району щоб приховати крадіжку інсценували розбій

 

Під процесуальним керівництвом Вознесенської місцевої прокуратури  слідчими поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно чотирьох мешканців Вознесенського району, які вирішили замаскувати крадіжку розбійним нападом.

Так, вночі 23 січня цього року на територію одного з місцевих підприємств проникли троє зловмисників, які погрожуючи охоронцю предметом, схожим на обріз мисливської рушниці, зв’язали його мотузкою та заволоділи мобільним телефоном. Після чого з території підприємства викрали силовий кабель, довжиною близько 150 м, та зникли.

За належного процесуального керівництва у вказаному кримінальному провадженні та на підставі здобутих беззаперечних доказів правоохоронцями встановлено, що фактично мало місце інсценування розбійного нападу та завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину з метою приховати крадіжку.

Також правоохоронці встановили, що саме охоронець підприємства разом з подільниками вкрали кабель. Всі вони  жителі міста Вознесенська та Вознесенського району, віком 35, 36 та 40 років, двоє з яких неодноразово вже притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних корисливих злочинів майнової спрямованості.

Злочинними діями підприємству завдано збитків на 150 тис. грн.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що завдало значної шкоди потерпілому. Окрім того,  одному з них додатково повідомлено про підозру за ч.2 ст.383 та ч.2 ст.384 КК України, тобто завідомо неправдиве повідомлення слідчому про вчинення злочину, поєднане з обвинуваченням особи в особливо тяжкому злочині та завідомо неправдиве показання потерпілого, поєднане з обвинуваченням в особливо тяжкому злочині.

10 квітня 2018 року обвинувальний акт скеровано до Вознесенського міськрайонного суду для розгляду по суті.

За вчинений злочин зловмисникам загрожує до 6 років позбавлення волі.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=227428

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*