ПАВЛО ПЕТРЕНКО ВІДКРИВ У МИКОЛАЄВІ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПОСЛУГ ОРГАНІВ ВЛАДИ, ЯКИЙ ДІЯТИМЕ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЄДИНОГО ВІКНА»

 

Міністр юстиції Павло Петренко, який сьогодні перебуває з одноденним робочим візитом на Миколаївщині, та голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відкрили консультаційний центр послуг органів влади, який діятиме за принципом «єдиного вікна» .

screenshot_48

«Я ініціював створення контакт-центру, де будуть зібрані представники всіх органів влади, до яких найчастіше звертаються жителі регіону. Юристи обласного управління юстиції і центрів безоплатної правової допомоги надаватимуть консультації щодо підготовки необхідного пакету документів для отримання того чи іншого сервісу», — зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, до роботи центру залучені представники всіх органів влади, послуги яких є найбільш затребуваними в українців: пенсійного фонду, податкової, дозвільних підрозділів органів місцевого самоврядування тощо.

Проект на першому етапі реалізації є пілотним – спеціалісти здійснюватимуть прийом кілька разів на місяць. Через 3 місяці, коли стане зрозуміло, які послуги є найбільш затребуваними, ініціатива перейде в розряд постійно діючих.

«Я доручив керівнику обласного управління юстиції провести інформаційну кампанію, щоб люди знали, в які дні працюватиме даний центр, а також представники яких державних органів будуть приймати клієнтів», — сказав Міністр юстиції.

20525258_486322648395498_2877316323419248813_n

Він також здійснив позаплановий візит до місцевого Центру надання адміністративних послуг, аби особисто пересвідчитися як на місцях переймають повноваження Міністерства юстиції.

«Відверто був шокований тим, що там відбувається. Я побачив черги, непрацюючу електронну систему запису на прийом і повну відсутність розуміння співробітників ЦНАПу того, що потрібно робити, щоб забезпечити громадян комфортними сервісами», — заявив Павло Петренко.

За його словами, Мін’юст робить усе можливе, щоб зробити юстицію ближчою до людей, щоб українці могли отримати якісні послуги. Але ці починання інколи відверто саботуються.

«Я звернувся до міського голови з вимогою змінити керівника ЦНАП. Людина, яка не має бачення того, як якісно надати такі прості сервіси як реєстрація нерухомості чи реєстрація бізнесу, не повинна бути на цій посаді. Ми й надалі перевірятимемо і контролюватимемо якість послуг, які надають ЦНАПи», — додав очільник Мін’юсту…

https://minjust.gov.ua/news/ministry/pavlo-petrenko-vidkriv-u-mikolaevi-konsultatsiyniy-tsentr-poslug-organiv-vladi-yakiy-diyatime-za-printsipom-edinogo-vikna

 

Коментар до статті:

як кажуть визначні особи в категорії «Цитати» — «Навіть найкраща ідея може бути зіпсована невдалим виконанням»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*