П’ять мешканців міста спілкувались з міським головою на офіційному прийомі громадян

15 лютого 2018 року міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян, на якому було розглянуто 5 звернень.

Мешканка міста звернулася до Віталія Лукова із проханням розглянути можливість облаштування дорожнього покриття по вулиці, де вона мешкає. За її словами, по цій ґрунтовій дорозі, під час весняної відлиги та сильних дощів, складно пересуватися як пішки, так і на будь-якому транспорті. Також жінка просила встановити вуличне освітлення по вулиці, оскільки воно там зовсім відсутнє. Міський голова дав доручення своєму профільному заступнику оглянути вказану вулицю задля збору інформації щодо необхідності виконання відповідних робіт з благоустрою.

Голова одного із ОСББ міста звернувся до міського голови з проханням надати допомогу жінці, яка постраждала внаслідок пожежі. Мешканка нещодавно придбала квартиру в будинку, яким опікується голова ОСББ, і так сталося, що не з її вини квартира зазнала значних ушкоджень. Пожежа сталася через сусіда, який своїми діями допустив загоряння будинку. Віталій Луков відповів, що слід поспілкуватись з мешканкою особисто для того, аби розуміти чим конкретно міська влада може їй допомогти. Очільник міста надав доручення своєму профільному заступнику зв’язатися з жінкою та з’ясувати всі деталі у цій непростій ситуації.

Інші питання стосувалися житлових питань, асфальтобетонного покриття вулиць міста та працевлаштування в органах місцевого самоврядування.

Усі звернення громадян фіксуються у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримує усні роз’яснення, іншим надсилаються письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою vdlukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7049

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*