Оновлений туристичний буклет про місто з’явиться вже навесні

13 лютого відбулася чергова нарада щодо розробки нового туристичного буклету про місто Вознесенськ. Участь у нараді взяли: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій, директор КО «Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Іван Алєксєєв, директор КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» Валентина Гідулян, один з співзасновників «Roxer studio» Сергій Потушинський, начальники Відділів культури та спорту, енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

На минулій нараді головуючим було надано доручення щодо збору фотографій для туристичного буклету. Деякі фотографи та аматори в справі фотозйомки надсилали свої роботи до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ВМР, тож нині головною задачею є їх відбір та редагування.

Валентина Гідулян запропонувала описати більш детально історію міста та історичні пам’ятки, а молодь, в свою чергу, надасть перелік нових туристичних об’єктів, які є на території міста та його пригороду. Головуючим зазначено, що буклет має містити в собі багато фотографій та короткий опис кожного цікавого об’єкту (детальну інформацію читач туристичного буклету зможе дізнатися за допомогою QR-кодів).

Відповідальним особам надано доручення до наступної наради знайти всю потрібну інформацію, опрацювати фотографії та надіслати до графічних дизайнерів з міста Миколаєва, задля розробки макету майбутнього туристичного буклету про Вознесенськ.

Також на нараді розглядалася можливість розміщення на історичних будівлях міста спеціальних табличок з QR-кодами та розробки туристичних маршрутів для зацікавлення вознесенців та туристів до історії Вознесенська.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7041

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*