Олексій Савченко з робочим візитом відвідав Вознесенський район

Сьогодні, 10 липня, голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочою поїздкою відвідав Вознесенський район.

Під час зустрічі очільник області ознайомився з реалізованим в життя проектом футбольного поля розташованого на території Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Таборівка Бузької ОТГ.

image-1img_20180710_123918

Проект «Реконструкція футбольного поля розташованого на території Таборівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Таборівка Вознесенського району Миколаївської області» реалізовано за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Вознесенського району Миколаївської області. Вартість об’єкта становить 1417198,26 грн. в т.ч.: 1202352 грн. (кошти зони ризику), 240 тис. грн. (кошти співфінансування Бузької ОТГ). Проект виготовлений за рахунок коштів Бузької ОТГ.

img_20180710_114723 img_20180710_123651

Голова Бузької ОТГ Юрій Заволока розповів про сучасний спортивний майданчик міні-футбольного поля для залучення дітей, молоді, сімей та інших груп населення до занять спрямованих на розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя серед населення мешканців Таборівки.

http://voznesensk.mk.gov.ua

Офіційний текст.

У вівторок, 10 липня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко з робочим візитом відвідав Вознесенський район. Очільник Миколаївщини вже оглянув хід ремонту будівлі Вознесенської ЗОШ №8 та будівництво футбольного міні-поля поряд, а також будівництво двох спортмайданчиків — полів для міні-футболу зі штучним покриттям. Голова ОДА побував також у Бузькій ОТГ, де наразі реконструйовано шкільне футбольне поле та виділено кошти на ремонт у Таборівській ЗОШ.

image-2

«Ще минулої поїздки — у грудні 2017-го ми разом з мером міста Віталієм Луковим визначили та запланували кілька напрямків подальшої співпраці — будівництво футбольних міні-полів, ремонт школи і так далі. Відповідно, громада міста заручившись підтримкою обласної влади використовує і обласні програми та кошти для співфінансування своїх проектів», — повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук Олексій Савченко.

Голова ОДА оглянув як триває ремонт будівлі Вознесенської ЗОШ №8 та будівництво футбольного міні-поля поряд.

«З минулого навчального року два перших класи цієї школи почали вчитися за новим освітнім стандартом. Ми бачимо чудовий приклад впровадження концепції «Нової української школи» — інноваційні підходи до навчання і виховання дітей, створення комфортного освітнього середовища, вдосконалені програми та оновлена матеріально-технічна база», — зазначив Олексій Савченко.

Фінансування ремонту передбачає кошти ДФРР (9 млн грн), місцевий бюджет (більше 1,8 млн грн), кошти зони ризику/спостереження (більше 4,8 млн грн). Основні роботи: заміна вікон, влаштування відливів та укосів; заміна дверей на металопластикові та металічні; утеплення зовнішніх стін і цоколя і так далі.

Крім того, безпосередньо у місті Вознесенську триває будівництво двох нових спортивних майданчиків — полів для міні-футболу зі штучним покриттям. «Обидва коштують майже по 1,5 млн грн кожен (749,5 тис грн — субвенція держбюджету, 549,5 тис грн — обласний бюджет, 200 тис грн — місцевий бюджет). Один буде поряд із вже згаданою школою №8, другий — на території школи №5», — повідомив голова ОДА.

Олексій Савченко також відзначив, що Бузька ОТГ на чолі з молодим і завзятим головою — Юрієм Заволокою — ще один приклад отримання переваг від реформи децентралізації, впровадженої Президентом Петром Порошенком.

«Як прилад, наведу один об’єкт — Таборівська загальноосвітня школа. Вперше за багато років, саме після утворення ОТГ, громада виділила більше мільйона гривень на заміну вікон, ремонт харчоблоку, оновлення матеріально-технічної бази для навчальних класів тощо. На території школи наразі реконструйовано футбольне поле — встановлено міні-комплекс зі штучним покриттям 22х42 м.кв», — розповів Олексій Савченко.

Проект реалізовано за рахунок співфінансування з бюджету ОТГ та з Держбюджету для соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження — неподалік АЕС. Вартість об’єкту — більше 1,4 млн грн (зокрема 1,2 млн — це кошти зони ризику, а 240 тис грн кошти Бузької ОТГ), крім того, саме за рахунок бюджету Бузької ОТГ було виготовлено проект реконструкції.

http://www.mk.gov.ua/

5 комментарии

 1. ивахненко виктор

  Губернатор Савченко продолжает свою избирательную кампанию по выборам в Верховную Раду по нашему избирательному округу! В «топку» вбрасывается строительство солнечной эл.станции( на агитационные расходы: бордюрчики, велодорожки и т.п.) Уже официально предложена новая должность директору КП «Альтен» Волкову А.В., на сессию выносится вопрос о ликвидации этого предприятия. Тайное стало явным : изначально, начиная с мая 2017 года, луков—«ужимками и прыжками»)))—добивается своего : «попилить денежку, халявно полученные из Киева — на «тротуарчики»
  С депутатами , ну, с теми которые «правильные»))—проводится активная агитационная промывка мозгов, началась она после выступления на сессии депутата от «БЮТ» уважаемого г-на Коршуна О.Г.
  Юля—рулит!))

  • Administrator

   У Ивахненко, как всегда много актуального, но оно смешано с шелухой и припралено слухами.
   Какие выборы для Савченко в нардепы? Вы очём??? Отдаёт бредом. Да ещё по округу Ливика. Человек два раза появился в Вознесенске, а уже типа копает под округ Ливика.
   Вы в обще понимаете, что для Савченко нардепство мелко во всех смыслах. Тем более зачем ему идти по мажоритарке, если у него есть возможность пойти по списку партий, и не заморачиваться.
   Специально для Ивахненко, секрет полишенеля по Савченко.
   Савченко действительно думает над своим будущем в 2019 после выборов.
   И в Николаеве не для кого не секрет, что спецоперация по отстранению Сенкевича, была зачисткой поляны для Савченко.
   Задумка была в том, что с выборной посады, например мэра, новый Президент его врядли сдвинул бы.
   Да и он сам не однократно, говорил что в Николаеве бюджет больше, чем обласной, а значит Сенкевич рулит большими деньгами, чем Савченко.
   В общем стыдно, такому корефею политики как Ивахненко не знать азы. Опускает уровень Вознесенска.
   Надеюсь комент Ивахненко, по зачистке политической поляны 2020 в Вознесенске для Миши, и его акции «МНОЖУ ДЕПУТАТОВ НА НОЛЬ», будет более профисиональным.

 2. Однако

  Однако давай дождемся выдвижение кандидатов по 131-му округу. Надеюсь, Администратору хватит чести и совести извиниться перед господином Ивахненко.

  • Administrator

   Да конечно. Предлагаю даже пари, ящик сухого красного вина. Если Савченко Алексей будет, балотироваться по 131-округу, я Ивахненко ящик вина выставлю, если нет то он мне. Но думаю он испугается, а отмажется стандартной фразой, мол не знаю с кем пари держу, но в современном мире, где можно всё перслать хоть с Монголии, хоть в Монголию, это нонсенс. К стати, сейчас на морях, с понедельника опять на все 100%, множить на ноль тех представителей вознесенской власти, которые с работой не справляются.

 3. Какой грозный умножитель! Много умножил уже, аника-воин?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*