Оголошення про присвоєння вознесенському мототреку імені Іллі Мироновича Урмана

За ініціативи депутата Вознесенської міської ради та групи вболівальників мотоболу КО «Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціює проведення круглого столу, на якому буде розглянуто питання щодо присвоєння спортивній споруді «Адмінбудівля та мототрек» імені Іллі Мироновича Урмана, який зробив значний особистий внесок у розвиток мотоспорту в місті Вознесенську.

Пропозиції (зауваження) щодо перейменування мототреку надаються у письмовій чи усній формі, або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом одного місяця з дня оприлюднення даного оголошення.

Засідання  круглого столу відбудеться 9 січня 2018 року о 11.00 в приміщенні малої зали виконавчого комітету Вознесенської міської ради, за адресою: м. Вознесенськ, площа Центральна, 1.

Прийняття пропозицій (зауважень) закінчується 5 січня 2018 року.

 Зареєструватись на захід або подати пропозицію (зауваження) Ви зможете звернувшись за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 16; на електронну скриньку sportvoz@ukr.netабо за телефоном (05134) 3-20-31.

Відповідальна особа  Кисільов Сергій Георгійович.

Результати круглого столу будуть оприлюднені 29 січня 2018 року на сторінках газети «Новини Вознесенська: День за днем» та на офіційному сайті міста Вознесенська.

 

КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

http://voz.gov.ua/material/6668

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*