Не пропусти

Оголошення по проведенню конкурсу щодо визначення надавача послуг з вивезення рідких побутових відходів в м. Вознесенськ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради Вознесенської міської ради, 56500, Миколаївська область, м.Вознесенськ, площа Центральна,1, каб №37, тел. (05134) 4-21-66

2. Перелік послуг: вивезення рідких побутових відходів в м. Вознесенськ.

3. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

Синиця Світлана Романівна – начальник Управління житлово – комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, голова конкурсної комісії.   Телефон: (05134)4-04-16;

Войцеховська Наталія Миколаївна – заступник начальника Управління – начальник відділу з питань благоустрою міста Управління житлово – комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, секретар конкурсної комісії. Телефон: (05134)4-21-66.

4. Місце і час проведення конкурсу,: м.Вознесенськ пл. Центральна,1 мала зала Виконавчого комітету Вознесенської міської ради о 10-00. 18.09.2017р.

5. Способи і місце отримання конкурсної документації:

конкурсну документацію можна отримати після направлення на адресу організатора конкурсу заяви встановленого зразкаЗразок заяви ви можете отримати особисто, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, площа Центральна, 1, каб. 37 або електронною поштоюgkh-voz2017@ukr.net, попередньо зателефонувавши до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради за телефоном 4-52-86.

6. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсна пропозиція (в запечатаному конверті на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція) разом із заявою встановленого зразка , подається особисто або надсилається поштою до Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, 56500, Миколаївська обл., м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1, каб. 37, до 10:00 год. 18.09.2017року.

На конверті зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

7. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, площа Центральна, 1, малий актовий зал, 3-й поверх, 18 вересня 2017 року о 10:00 год.

8. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

— наявність матеріально-технічної бази;

— вартість надання послуг;

— досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

— наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

— наявність державної реєстрації

9. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких відходів: усі райони м.Вознесенська.

10. В м. Вознесенську рідкі побутові відходи від населення, підприємств та організацій міста, які вивозяться асенізаторським транспортом в установлених місцях зливу КНС 1 та КНС 2а приймає ТОВ «Біологічні очисні споруди».

Управління житлово-комунального господарства

та капітального будівництва Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6143

images

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*