Обласний семінар-практикум для клубних працівників району

Дискусії відносно місця та ролі клубних установ в суспільстві особливо в умовах децентралізації продовжуються… Будинок культури сьогодні може бути набагато ширшим поняттям, ніж декорація певного заходу. Він може стати місцем творення сучасної народної культури, центром життя громади, майстернею для нових відкриттів, простором з певною атмосферою, або платформою для виходу в інші контексти…

Ці та інші питання розглядалися на семінарі-практикумі для клубних працівників району, проведеного спеціалістами Миколаївського обласного методичного центру культурно-освітньої роботи та народної творчості 22 лютого на базі районного  методичного центру культурно – освітньої роботи та народної творчості відділу культури Вознесенської райдержадміністрації.

Заступники директора Миколаївського обласного методичного центру Толмач Неля Федорівна та Нестерова Тетяна Миколаївна акцентували увагу фахівців на організації якісних та доступних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

img_3105img_3101-1

Спеціалісти Скубченко Тетяна Миколаївна, Стрелецька Галина Петрівна, Кривошеєв Анатолій Васильович, Обревко Іван Іванович провели теоретичні та практичні заняття за направленнями вокально-хорового, театрального, хореографічного та інструментально – музичного жанрів.

В семінарі прийняла участь начальник відділу культури, молоді та спорту Валентина Аркуша та всі директори, художні керівники сільських будинків культури, завідувачі сільськими клубами і центрами дозвілля Вознесенського району.

По завершенні семінару клубні працівники поділилися своїми враженнями, обговорили усі проблемні питання.

 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=34523

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*