Обговорення проекту рішення Виконкому «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська»

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

   Відділом містобудування та архітектури Вознесенської міської ради підготовлено проект регуляторного акту — рішення Виконавчого комітету Вознесенської міської ради «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території  м. Вознесенська».Основною метою даного регулювання є виконання положень статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктів 1.5., 1.6., 2.4. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244, забезпечення з  урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою під час розташування тимчасових споруд на території міста Вознесенська, а також встановлення зовнішнього архітектурного вигляду тимчасових споруд.

Відділ містобудування та архітектури Вознесенської міської ради є розробником вище зазначеного регуляторного акту та буде приймати протягом одного місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта зауваження та пропозиції до нього.

Зауваження та пропозиції до регуляторного акта просимо надавати в паперовому  або в електронному вигляді, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Соборності, 41 (ІІ поверх), або на електрону адресу: arh-voz@ukr.net.

Крім того повідомляємо, що в наступному номері газети «Новини Вознесенська: день за днем»  та на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська voz.gov.ua буде надрукований проект регуляторного акту — рішення Виконавчого комітету Вознесенської міської ради «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території  м. Вознесенська»і відповідний аналіз регуляторного впливу.

   Відділ містобудування та архітектури

           Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6061

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*