Обережно! Стихійна торгівля!

1523883957_styhiina-torgivlia

З настанням весняно-літнього періоду неодмінно зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування на тротуарах вулиць нашого міста. Цьому сприяє той факт що деякі вознесенці надають перевагу продуктам харчування, які реалізують із землі, не замислюючись про якість цих продуктів, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і як транспортувались. Не звертають увагу такі покупці і на бруд, що осідає на продуктах з-під ніг перехожих та від проїжджаючих машин. Продукти харчування, що реалізуються в таких умовах, не проходять лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином. Особливо це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають особливих умов зберігання. Продавці стихійних ринків не проходять обов’язкового профілактичного медичного огляду, а отже можуть хворіти або бути переносниками захворювань. Слід пам’ятати, що в Миколаївській області рівень захворюваності на таку небезпечну хворобу як туберкульоз є досить високим.
Споживання продуктів сумнівного походження може спричинити небезпечні гострі кишкові отруєння, інфекційні захворювання та завдати непоправної шкоди здоров’ю, бо походження таких продуктів нікому не відоме. Позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров’ю, підстав не буде – відповідача немає. Винним буде лиш той, хто придбав небезпечні продукти на стихійних ринках, спокусившись на ціну чи привабливий вигляд товару. Перш ніж купувати продукти харчування сумнівного походження, необхідно зважити користь та можливі негативні наслідки для здоров’я від вживання продуктів зі стихійного ринку. Навряд  гроші зекономлені вами, допоможуть купити здоров’я.
Для припинення розгортання осередків стихійної торгівлі звертаємося до всіх городян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Купуйте якісні продукти харчування на ринку та в продовольчих магазинах. Адже якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то відповідно й останні зникнуть.

Будьте свідомими і здоров’я Вам!

Відділ економіки апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/novini/85-oberezhno-styhiina-torgivlia.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*