ОБЕРЕЖНО! АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ НОВООДЕСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в патологічному матеріалі від 3-х туш свиней, виявлених в лісосмузі на відстані 5 км від с. Троїцьке, Новоодеського району по результатах дослідження в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби, від 22.12.2017 року виявлено вірус африканської чуми свиней.

На даний час, в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

У зв’язку з цим нагадуємо про необхідність безумовного дотримання наступних правил:

— керівникам ( власникам) свиногосподарств ( ферм ) всіх форм власності забезпечити дотримання «закритого» режиму роботи відповідно до діючих ветеринарно-санітарних вимог.

— утримувати свиней виключно у закритих приміщеннях, не допускаючи їх вигулу та контакту з іншими тваринами;

— не купувати тварин у невстановлених для цього місцях та без супровідних ветеринарних документів;

— обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі, використовуючи окремі засоби догляду та інвентар;

— не дозволяти відвідування господарства та тваринницьких приміщень стороннім особам;

— забезпечувати закритий режим роботи господарства;

— у випадку прояву будь-яких ознак захворювання у тварин — невідкладно звертатися до лікаря ветеринарної медицини;

— не забивати хворих свиней та не переробляти туші захворілих тварин;

— не згодовувати свиням харчові відходи, що містять свинину чи продукти забою.

У випадку підозри на захворювання та в разі загибелі свиней терміново повідомляти  ветеринарну службу району за адресою м. Вознесенськ, вул.. Зої Космодем’янської 2, т. 4-01-00, 4-02-14, 4-46-43, 4-26-73.      

Вознесенське міжрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

 в Миколаївській області

До відома власників тварин!

Вознесенське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома, що 13 листопада 2017 року в Міністерстві юстиції України за №1381/31249 зареєстрований наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 жовтня 2017 року №579 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку».

Зазначеним наказом встановлено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварин ( домашні тварини ( собаки, коти та інші), в тому числі їх некомерційного переміщення за межі території України.

Ветеринарно-санітарні паспорти на тварин видаються державними інспекторами ветеринарної медицини або уповноваженими лікарями ветеринарної медицини. Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта на тварину є огляд тварини державним інспектором ветеринарної медицини, уповноваженим лікарем ветеринарної медицини та наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Закон України «Про ветеринарну медицину» та входить переліку платних адміністративних послуг, які надаються Держпродспоживслужбою, органами та установами, що належать до сфери її управління, розмір плати  за їх надання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року №641 та складає 51 грн. 29 коп.

 З питань оформлення та видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварину звертатись за адресою місто Вознесенськ, вул. Зої Космодем’янської, 2,  контактні телефони: 4-46-43, 4-26-73.

Вознесенське міжрайонне управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

http://voz.gov.ua/material/6772

http://voz.gov.ua/material/6773

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*