Новий погляд на вирощування плодоовочевої продукції

dscn0293

21 лютого безробітні Вознесенського МРЦЗ взяли участь у навчальному семінарі «Ефективне ведення сільського господарства». Мета семінару – презентувати присутнім Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Тренер та спікер Благодійного фонду «ЛАСКА» Алла Драгова розповіла, що основною метою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва є підвищення прибутків малих та середніх виробників плодоовочевої продукції, а також інших учасників плодоовочевого ринку, навчити технології. Тож для безробітних громадян участь у Проекті може стати чудовим шансом змінити статус безробітного на малого виробника плодоовочевої продукції, та навіть фермера, дасть можливість поглянути по-новому на власну невелику земельну ділянку, та з розумом підходити до її використання.

Миколаївська область – одна з чотирьох областей, за винятком Запорізької, Одеської та Херсонської, яка приймає участь у проекті, що триватиме до 2021 року.

dscn0295

В подальшому участь у Проекті дозволить всім зацікавленим особам безкоштовно пройти навчання, взяти участь у семінарах, тренінгах та отримати консультації у найкращих агрономів і бізнес-тренерів України та Ізраїлю. Програма електронних ваучерів на придбання товарів та послуг, необхідних для ведення бізнесу надасть змогу одержати знижки суттєві знижки їх вартості. Доступ до встановлення (знову ж зі знижкою) мобільних метеостанцій та інших сервісів з прогнозування захворювання рослин та погодних умов  дозволить рятувати врожаї в разі непередбачуваних погодних змін.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва сприяє підвищенню прибутку через впровадження інноваційних технологій та бізнес підходів, які забезпечують економію витрат часу та фізичних зусиль, а також є дружніми до навколишнього середовища.

Під час семінару, а особливо розповідей про учасників Проекту, яким вдалось успішно реалізувати свої ідеї, дізнатись нову інформацію і, зрештою, врятувати чи покращити власні врожаї, було одразу помітно як пожвавилась аудиторія. Для мешканців Вознесенського району, які дуже часто тільки й живуть що за рахунок городини, продажу вирощених овочів чи фруктів, така інформація – це перспектива. Перспектива гарантованого продажу продукції, нових ринків збуту, отримання іншого, кращого прибутку, і, зрештою, розвиток громади.  Особливо цікавою була інформація про мешканців Вознесенського району, зокрема Бузької та Дорошівської об’єднаних територіальних громад, які вже стали учасниками проекту та налагодили процес вирощування та збуту овочів.

image

Присутні щиро дякували за зустріч як фахівцям Вознесенського центру зайнятості, так і Аллі Драговій. Вони охоче реєструвались, щоб в подальшому мати можливість приймати участь в семінарах та вебінарах, які організовує благодійний фонд «Ласка» та пізнавати для себе нову та корисну інформацію.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=45256

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*