Не пропусти

Нині на шести міських маршрутах вознесенці можуть скористатися «Карткою вознесенця»

12 січня під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулася чергова нарада з приводу популяризації та доповнення новими можливостями «Картки вознесенця». На нараді також були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана та Юрій Путій, начальник та заступник начальника Управління соціального захисту населення ВМР Ірина Шишляннікова та Ірина Зоріна, розробник «картки» Андрій Жуков та представники перевізників, на маршрутах яких працює модуль «Транспорт».

Андрієм Жуковим було повідомлено присутнім про стан друку та видачі «Карток вознесенця». На сьогоднішній день роздруковано близько 17 000 карток, видано близько 15 тисяч.

Також на нараді було повідомлено, що минулого тижня запрацював новий маршрут за модулем «Транспорт», а саме — №37 (Ринок-Прогрес), на якому встановлено планшет з пристроєм для зчитування «Картки вознесенця».

Перевізники надали свої пропозиції щодо вдосконалення електронних звітів, які надходять до них у вигляді витягу з програмного продукту. Відповідно до цих звітів будуть відшкодовуватися кошти з міського бюджету перевізникам за надані ними послуги з пільгового перевезення населення.

Найближчим часом планується встановлення ще 3-х планшетів із зчитуючими пристроями. Про початок їх роботи буде повідомлено на офіційному інтернет-порталі міста Вознесенська, в соціальній мережі Facebook«Міська влада Вознесенська» та на сторінках газети «Новини Вознесенська: день за днем». Наприкінці наради Віталій Луков зауважив, що за умовами конкурсу перевізники мають встановити на всі свої маршрутки зчитуючі пристрої для «картки» до березня 2018 року.

Нагадаємо! Наразі скористуватися послугами «Картки вознесенця» можуть мешканці міста пільгової категорії та пенсіонери за віком на маршрутах:

11а – Автобаза-Ринок-Сирзавод,

15 – Ринок-Шкірзавод,

22 – Ринок-Лікарня,

35 – Сирзавод-Ринок-Північний мікрорайон,

35/1 – Сирзавод-Ринок-Автобаза,

37 – Ринок-Прогрес.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6849

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*