«НІБУЛОН» відкриває водне пасажирське сполучення на півдні України

«НІБУЛОН» відкриває водне пасажирське сполучення на півдні України

Лідер аграрного сектору України компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.

Старт регулярних водних пасажирських рейсів став мало не найочікуванішою подією цієї весни. І хоча організація цього процесу дещо затягнулася через довготривалі погодження з державними органами влади, а також необхідність організації належного рівня причальної та берегової інфраструктури, адже для нас на першому місці завжди була і залишається безпека пасажирів, ми вдячні тим, хто щиро та активно сприяв втіленню в життя цього проекту, хто з розумінням і відповідальністю поставився до соціальної ініціативи компанії з відродження пасажирських річкових перевезень. Зокрема дякуємо за підтримку голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву та багатьом іншим небайдужим українцям.

Голова міста Вознесенськ Віталій Луков також особисто займався цією проблемою та зробив усе для того, щоб організувати перевезення пасажирів по Південному Бугу до Миколаєва.

Тож першими подорожувати на високошвидкісних пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес» зможуть мешканці Миколаївської та Херсонської областей.

Отже, 13 травня 2017 р.  «НІБУЛОН» розпочинає річкові пасажирські перевезення на Миколаївщині за маршрутом  «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв». Рейси планується виконувати по п’ятницям, суботам, неділям та понеділкам.

Розклад руху високошвидкісного пасажирського судна
«НІБУЛОН Експрес – 3»
м. Вознесенськ, вул. Соборності, 1 – с. Ковалівка — м. Нова Одеса (міський пляж)
— м. Миколаїв, Флотський бульвар (Центральна набережна, нижній БАМ)

   

Пункт відправлення

Час відправлення*  Пункт прибуття       Час прибуття*
Пн. м. Вознесенськ 7:00 с. Ковалівка 7:40
с. Ковалівка 7:42 м. Нова Одеса 7:45
м. Нова Одеса 7:50 м. Миколаїв 8:50
Пн.-Пт. Виконання прогулянкових рейсів (м. Миколаїв)
Пт. м. Миколаїв 16:00 м. Нова Одеса 17:00
м. Нова Одеса 17:05 с. Ковалівка 17:07
с. Ковалівка 17:10 м. Вознесенськ 18:00
Сб.-Нд. м. Вознесенськ 7:00 с. Ковалівка 7:40
с. Ковалівка 7:42 м. Нова Одеса 7:45
м. Нова Одеса 7:50 м. Миколаїв 8:50
м. Миколаїв 16:00 м. Нова Одеса 17:00
м. Нова Одеса 17:05 с. Ковалівка 17:07
с. Ковалівка 17:10 м. Вознесенськ 18:00

* Тривалість рейсу може змінюватись залежно від погодних умов.

Також можливе замовлення індивідуальних прогулянкових рейсів. Замовити рейс на високошвидкісному пасажирському судні «НІБУЛОН Експрес» можна вже зараз за телефонами: (050)4359771, (050)4937696; еmail:passflot@nibulon.com.ua.

Приємною новиною стане й те, що проїзд на високошвидкісних пасажирських суднах«НІБУЛОН Експрес» буде по кишені більшості пасажирів. Така цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН». Як пояснив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, це поки соціальний проект для «НІБУЛОНа», в який не закладено прибуток. Інакше водні подорожі по річці були б дорожчі, ніж на автобусі, тому що наразі через алогічне українське законодавство і всупереч здоровому глузду перевезення вантажів по воді дорожчі, ніж залізницею.

Ціни на квитки пасажирських рейсів ТОВ СП «НІБУЛОН»

Пасажирське судно

Ділянка маршруту

Ціна квитка з ПДВ, грн

1

«НІБУЛОН Експрес–3»

 Вознесенськ – Миколаїв

75

2

Вознесенськ – Нова Одеса

36

3

Вознесенськ – Ковалівка

36

4

Ковалівка – Миколаїв

36

5

Ковалівка – Нова Одеса

24

6

Нова Одеса – Миколаїв

30

7

«НІБУЛОН Експрес–2»

Нова Каховка – Гола Пристань

102

8

Нова Каховка – Херсон

60

9

Херсон – Гола Пристань

42

10

«НІБУЛОН Експрес –1»

Миколаїв – Кінбурнська коса

150

11

Миколаїв – Очаків

72

12

Очаків – Кінбурнська коса

78

13

Індивідуальний прогулянковий рейс на «НІБУЛОН Експрес – 1», «НІБУЛОН Експрес – 2» (79 посадкових місць; здійснення рейсівна внутрішніх водних шляхах із режимом плавання на морі та річках)

136 дол. США за 1 годину (в грн по курсу НБУ)

14

Індивідуальний прогулянковий рейс на «НІБУЛОН Експрес – 3» (53 посадкових місць; здійснення рейсівна внутрішніх водних шляхах із режимом плавання на річках)

110 дол. США за 1 годину (в грн по курсу НБУ)

Квитки можна буде придбати безпосередньо на судні.

Про можливі зміни цін та маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. Вартість та умови перевезення багажу буде уточнено пізніше.

Нагадаємо, що про наміри відродити водні пасажирські перевезення компанія «НІБУЛОН» оголосила наприкінці минулого року. Восени «НІБУЛОНівський» флот поповнився пасажирськими суднами на підводних крилах (у народі — «ракета») під українським прапором і з гордою назвою «НІБУЛОН Експрес», а фахівці компанії розпочали вивчення та аналіз можливостей організації регулярних пасажирських водних перевезень в Україні.

За цей період ми прочитали тисячі позитивних оцінок, схвальних відгуків і радісних коментарів у пресі та соціальних мережах на тему відродження пасажирських перевезень. Ви жваво обговорювали заплановані маршрути та характеристики суден, згадували минулі, кращі часи української річкової логістики, обережно ділилися своїми очікуваннями щодо її майбутнього, із захопленням оцінювали можливості, які відкриє пасажирське судноплавство для рекреаційної сфери півдня України. Ми вдячні вам за всі ці приємні слова та ваш ентузіазм. Будьте певні, що при складанні перших «пілотних» регулярних маршрутів ми врахували всі ваші відгуки та побажання. Тож і надалі просимо вас із вашими пропозиціями та відгуками звертатися на офіційну сторінку компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук: https://www.facebook.com/nibulonltd.

http://www.nibulon.com/news/novini-kompanii/nibulon-vidkrivae-vodne-pasazhirske-spoluchennya-na—ukraini.html

http://voz.gov.ua/material/5758

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*