НЕЗАБАРОМ ПЕРЕВАГАМИ «КАРТКИ ВОЗНЕСЕНЦЯ» ЗМОЖУТЬ СКОРИСТАТИСЬ МЕШКАНЦІ РАКОВО ТА НОВОГРИГОРІВКИ

20 грудня 2017 року відбулась чергова нарада щодо роботи та впровадження «Картки вознесенця». В нараді взяли участь заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій та Юрій Сметана, представник сіл Раково та Новогригорівки – секретар Виконкому Новогригорівської сільської ради Людмила Лисенко. Також на нараді були присутні керівники підприємств та установ міста, за якими закріплено відповідні модулі «картки» («Медицина», «Транспорт») і її розробник – Андрій Жуков.

Із Людмилою Лисенко було обговорено ряд технічних питань, які стосувались в основному організації стабільної роботи «Картки вознесенця» в Новогригорівці та Раково. Також зазначено, що місто Вознесенськ надає більш широкому колу пільгової категорії громадян право безкоштовного проїзду в міському транспорті, ніж це передбачено законодавством. Тому є необхідність уточнення відповідних списків Новогригорівською сільською радою.

Крім того, на нараді було розглянуто проблему з втраченими «картками». Випадки втрати своїх персональних «карток» вже є непоодинокими, а в майбутньому їх кількість лише збільшуватиметься. Тому було вирішено, що особа, яка втратила свою «Картку вознесенця», має звернутись до комп’ютерного магазину «Синергія» (м. Вознесенськ, вул. Одеська, 27/5, 2-й поверх) для блокування втраченої «картки» та видачі нової.

Наостанок, присутні розглянули рівень розповсюдження картки серед мешканців. Так, з останньої наради нові «картки» отримали ще понад півтори сотні жителів. Активно вона розповсюджується і серед школярів. Також обговорювалось питання встановлення турнікетів в школах з електронним пропускним механізмом.

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю АВК ВМР

http://voz.gov.ua/material/6751

3 комментарии

 1. Татьяна

  А на якій підставі «Картку вознесенця» буде видано жителям Новогригорівки та Раково?

  Що є рішення про те, що Новогригорівка і Раково є в складі міста?

  Чи завершено об’єднання громад міста Вознесенська та Новогригорівської сільської ради?

  Такого рішення немає. Є тільки бажання об’єднатися…

  Думаю, що це черговий «піар- ход» міської влади

  • Выдачу карточек гражданам указанных Вами населенных пунктов мне вообще кажется нужно рассматривать в контексте злоупотребления власти или служебным положением со стороны определенных должностных лиц вознесенского горисполкома.
   Это, что получается субвенция, какая-то? или социальная льгота по перевозке жителям Вознесенского района за счет налогоплательщиков г.Вознесенска, каким образом будут проводится взаиморасчеты?, а не специально это было сделано в интересах третьих лиц?.
   Каждое правонарушение имеет Фамилию, имя и отчество

 2. БЫВАЛЫЙ

  Лукавый как всегда лукавит, без зазрения совести вешает очередную порцию лапши на уши теперь жителям Н.Григорьевки и Раково. Во дает , а народ хавает.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*