Не жартуйте з викликами екстренних служб!

Не жартуйте з викликами екстренних служб!

Дуже часто до пожежно-рятувальної служби надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від мешканців, котрі потрапили в різні ситуації.

Проте, серед них, на жаль, часто зустрічаються і неправдиві, тобто хибні виклики. Вони є суттєвою проблемою для оперативно-рятувальної служби, а винуватцями таких «жартів» можуть бути дорослі й діти.

Рятувальники звертають увагу громадян бути більш свідомими і без потреби не телефонувати на «101». Адже іноді, поспішаючи на вигадане чиєюсь уявою «загорання» чи «пожежу», працівники рятувальної служби не зможуть надати оперативно допомогу тим, хто потребуватиме її насправді, бо під час слідування пожежних машин у хибному напрямку, паралельно може надійти інформація про реальну пожежу чи іншу надзвичайну ситуацію.

2_331

У такому випадку перенаправлення підрозділів з одного виклику на інший завжди призводить до втрати дорогоцінних хвилин, від яких може залежатиме життя людини, яка дійсно потребує допомоги. Важливим є серйозно ставитися до діяльності пожежно-рятувальної служби та розуміти наслідки, до яких може призвести хибний виклик.

 

Артем Москаленко

провідний інспектор Вознесенського

МРВ ГУ ДСНС України у Миколаевській області

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*