НЕ ЗГАСНЕ СЛАВА МИНУЛИХ ЛІТ

НЕ ЗГАСНЕ СЛАВА МИНУЛИХ ЛІТ

В Вознесенському краєзнавчому музеї 8-9 травня до Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги відкрилася тематична виставка »Не згасне слава минулих літ». 22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 і 9 травня днями пам’яті і примирення і, визнаючи, що держави-члени можуть мати свої дні перемоги, звільнення та святкування, запропонувала всім державам-членам, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і приватним особам щорічно відповідним чином відзначати один з цих днів або обидва ці дні як данину пам’яті всім жертвам другої світової війни.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни».

На виставці були представлені зразки військової форми та амуніції, зброя та нагороди воюючих армій часів Другої світової війни. З кожним роком реальних свідків та учасників Другої світової війни стає все менше. Настане день, коли вони підуть від нас у вічність і дуже важливо не забувати до чого призводить війна, безглузда ідеологічна конфронтація та зрада елементарним людським цінностям. Експонати виставки дають можливість відвідувачам на власні очі побачити предмети побуту та військового одягу, зброї й зануритись в суворі й важжкі фронтові будні минулої війни.

Особливо цікавою для відвідувачів була можливість доторкнутися до зброї й інших речей та предметів експозиції.

Т.А. Городня,

краєзнавчий музей

http://voz.gov.ua/material/5792

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*