Не можна довіряти аесівцям?

Аесівці, гроблячи людей та природу, кричать, що атомній енергетиці нема альтернативи.

Це — брехня. Одна з багатьох. Тому, що вся атомна енергетика тримається на брехні.

АЕС виникла як побочний продукт виробництва плутонію для ядерної зброї, а потім існувала тільки за рахунок шаленних коштів з бюджету. Ніхто й ніколи не рахував реальну ціну ядерного кіловату. Навіть якщо й рахував, то йому забороняли оприлюднювати результати. Бо ціна — страшна. Але страшніше за витрати грошей — це хвороби, смерть та виродження всього живого у природі.

img5

І тепер атомна енергетика підтримується тільки казнокрадами від уряду та керівництва Енергоатому та АЕС.

У світі вже є багато прикладів, коли відновлювані джерела енергії повністю забезпечували державу ел. енергією і робили її майже безкоштовною. Або — відсторонення атомних станцій альтернативними джерелами. Так було у Німечіні, Франції, а тепер — у Великій Британії.

А якщо вдасться примусити “кровосісів викопного палива” дістати із їх сейфів проекти альтернативних джерел ел.енергії, тоді взагалі про АЕС людство буде згадувати, як про жахливий сон.

Не можна ні в якому разі дозволяти аесівцям, порушуючи діюче законодавство, знищувати наш Південний Буг та позбавляти нас питної та зрошувальної води.

Ні — підвищенню рівня Олександрівського водосховища! Ні — будівництву 4 блоку ЮУ АЕС! Ні- Ташлицькій ГАЕС.

Атомна енергетика у світі вмирає. Не можна дозволити атомним станціям тягти за собою і нашу річку, і наше здоров`я, і здоров`я головного багатства України — кращих у світі чорноземів.

https://www.theguardian.com/busines…electricity-than-nuclear-for-first-time-in-uk Відновлюванні джерела Англії у 2017році виробили більше ел.ен, ніж атомні станції.

Вперше офіційні дані на кінець минулого року показали, що вітрові електростанції та сонячні батареї виробили більше електроенергії, ніж вісім атомних електростанцій Великобританії.

Сергей Колесников, 09.04.18

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*