НАВЧАЛЬНИЙ ПРАКТИКУМ ПІДФИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ АДВОКАТІВ СИСТЕМИ БПД

 

17 лютого у м.Вознесенськ відбувся навчальний практикум з підвищення кваліфікації для адвокатів Первомайського, Вознесенського та інших поблизу розташованих районів Миколаївської області на тему «Стандарти якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесі та представництва у кримінальному процесі». Практикум організований Радою адвокатів Миколаївської області спільно з Вознесенським місцевим центром з НБВПД з метою роз’яснення змін у законодавстві в системі безоплатної правової допомоги.

screenshot_4

Практикум складався з трьох модулів. На початку голова ради адвокатів Миколаївської області , адвокат Антипенко В’ячеслав Костянтинович привітав учасників семінару, зазначив важливість запропонованої теми та представив доповідачів. Спікерами семінару були: Гуменний Дмитро Юрійович – адвокат; Репешко Павло Іванович – адвокат, член ради адвокатів України від Миколаївської області, кандидат наук з державного управління; Маркін Сергій Ігоревич – адвокат, кандидат юридичних наук, викладач кафедри адміністративного та господарського права Національного Університету кораблебудування ім. адм. Макарова.

Під час першого модулю Гуманним Д.Ю. повною мірою розкрито питання стандартів якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесі та представництва у кримінальному процесі, що затверджено  наказом Мін’юсту від 21.12.2017 №  4125/5. До відома учасників семінару доведено основну характеристику документа та посилання для кожного стандарту на джерела права, на яких він ґрунтується, та джерела інформації для перевірки дотримання стандарту.

Під час другого модулю Репешко П.І. розкрив питання «Державне регулювання адвокатського самоврядування в Україні», де розглядалась історія становлення структури адвокатури та адвокатської діяльності, а також діяльність організаційних форм системи адвокатського самоврядування.

Заключним модулем стало роз’яснення правових аспектів взаємодії адвокатури з державними органами у сфері адвокатської таємниці. Маркін С.І. розкрив основні принципи адвокатської етики, акцентовано увагу на збереженні адвокатської таємниці та особливостях Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї массового знищення».

Також адвокатів проінформовано про роботу комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної правової допомоги, що є постійно діючим колегіальним органом, який утворюється радою адвокатів регіону на час повноважень обраної ради адвокатів регіону. Основними її завданнями є здійснення оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної первинної правової допомоги за зверненням органів місцевого самоврядування та безоплатної вторинної правової допомоги – за зверненням центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в межах конкретного доручення та з урахуванням погодженої позиції з клієнтом відповідно до Стандартів якості надання безоплатної правової допомоги, та за зверненням органів адвокатського самоврядування.

По закінченню практикуму адвокатам надано сертифікати про підвищення кваліфікації від Ради адвокатів Миколаївської області.

Вознесенський місцевий центр з НБВПД працює за адресою: м.Вознесенськ, вул.. Київська, 26А. Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*