Наталія Баланюк взяла участь в роботі ХХ сесії районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 20 грудня відбулася ХХ сесія районної ради. В ній взяли участь 23 депутата районної ради, голова райдержадміністрації Н.Ю. Баланюк, голова районної ради Бурдін І. А., начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські голови.

image

Розпочато роботу сесії з питання про районний бюджет Вознесенського району на 2018 рік. Доповідачем виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Тімотіна. Депутати проголосували по даному питанню одноголосно.

Депутати також розглянули зміни до Програми проведення приписки громадян України 200-2002 років народження Вознесенського району до призовної дільниці Вознесенського об’єднаного районного військового комісаріату та призову громадян України на строкову військову службу у 2017-2019 роках.

Народними обранцями прийнято районну Програму «Молодь Вознесенщини» на 2018-2020 роки, продовжено термін дії районних програм: підтримки газети «Вісті Вознесенщини» та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2018 рік; районної цільової Програми «Імунопрофілактика та захист населення Вознесенського району від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки»; програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2018 року; соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках.

Також депутати проголосували за делегування кандидатур від Вознесенського району до складу Госпітальної ради Вознесенського госпітального округу. Надали згоду на передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району (бібліотечного фонду центральної районної бібліотеки) до комунальної власності Олександрівської селищної, Прибужанівської та Бузької сільських рад. Депутатами затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Та одноголосно ухвалили план роботи Вознесенської  районної ради на 2018 рік, а також умови оплати праці голови районної ради на 2018 рік та внесення змін до рішення районної ради.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=43135

2 комментарии

  1. Интересно Вознесенская райрада будет существовать до смерти «головуючего» или как?
    На 4 сельских совета осталось 36 человек деппутатов, и 12 сотрудников аппарата Ради. Понятно,что РГА финансируется из гос.бюджета, но райрада с местного, о какая забота о людях?
    Если согласно данным опубликованным на офицыальном сайте райрады на их содержание выделялось порядка миллиона гривень со всего Вознесенского района, то сегодня этот миллион будут выдилять 4-ре сельских совета.
    Со стороны это выглядит как то странно, складывается такое впечатление, что депутаты райсовета сделали живой «МАВЗОЛЕЙ» с головуючего на сессии и переодически приходят на него посмотреь

  2. БЫВАЛЫЙ

    В райраде такие же «думающие» депутаты,как и в горсовете и никто не думает о людях. Это просто капец какой-то, 36 депутатов на 4 сельсовета!!! У керманича райрады уже ноги травой поросли и жопа приклеена к креслу, ну никак не хочет на покой,а уже давно пора.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*