НАШІ БОРЦІ РОСТУТЬ!

У місті Южноукраїнську 2 грудня відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з боротьби серед юнаків 2006-2010 р.н.. На свято боротьби завітали 4 команди з Києва, команда Одеси, команда Кіровоградської області та команда Миколаївської області усього 250 спортсменів. Команда Вознесенська була представлена наймолодшим складом. Чемпіоном у своїй віковій категорії (2010 р.н., до 19 кг) став Глухий Ренат. Срібло здобув у віковій категорії 2008 р.н., до 26 кг Середін Денис. У цій же категорії бронзу завоював Агафонов Едуард. Треба відмітити, що Едік вперше приймав участь у змаганнях. Бронзу також виборов наш богатир Лужняк Назар (вікова категорія 2008 р.н., до 60 кг). Назар боровся з суперниками на 2 роки старшими за нього. Не можна не відмітити Середіна Дениса, який на шляху до фіналу провів 5 сутичок з суперниками Києва та Одеси.

Нажаль, суддівські рішення у фінальному поєдинку були на користь суперника з міста Южноукраїнська. На турнірі були присутні тренери збірної команди України, які вже придивлялись до кандидатів у збірну.

Також, 16-17 грудня в місті Миколаєві відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з боротьби “Хоробрі серця”. У ньому прийняли участь команди з дев’яти областей України: Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Одеської, Київської, Донецької, Луганської, Черкаської, Полтавської. Усього 310 учасників. Результати турніру такі: бронзу здобули у ваговій категорії до 28 кг  Середін Денис, у категорії до 27 кг Тодорашко Влад, до 57 кг — Попов Максим, а чемпіонами стали Лужняк Назар (до 56 кг) та Сидоренко Арсен (до 68 кг).

Усі хлопці проявили характер та волю до перемоги! Юні спортсмени, тренери вдячні батьківському комітету за фінансову допомогу!

Від імені тренерів та від юних спортсменів велика подяка батькам за фінансову допомогу!

Запрошуємо всіх до секції боротьби. Народився мужиком — борись!!!

Старший тренер — Матіїв Володимир Михайлович — 0993572169

Тренер — Сорочан Геннадій Олександрович

http://voz.gov.ua/material/6733

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*