Нарада з питань фінансування об’єднаних територіальних громад та районних служб згідно районного бюджету та бюджету об’єднаних територіальних громад

Нарада з питань фінансування об’єднаних територіальних громад та районних служб згідно районного бюджету та бюджету об’єднаних територіальних громад

15/05/2017

Сьогодні, голова райдержадміністрації Наталія Баланюк провела робочу нараду з головами Прибужанівської та Бузької об’єднаних територіальних громад та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Проведення наради зумовлене реформуванням міжбюджетних відносин, рядом проблемних питань перехідного періоду та необхідністю забезпечення безперебійних і якісних освітніх та соціальних послуг мешканцям об’єднаних територіальних громад.

imageimg_3762-1

На ряді проблемних питань, що стосуються об’єднаних територіальних громад в частині гарантій соціального захисту населення виступила начальник управління соціального захисту населення Антоніна Житник. Зокрема, обговорювались питання пільгового перевезення та компенсації витрат за пільговиків залізничним транспортом. Відділом освіти райдержадміністрації обговорювалися питання порядку передачі комунального майна в ОТГ та звільнення вчительського складу та прийняття на роботу до відділів освіти ОТГ.

Піднімалися питання також виконавчої дисципліни в ОТГ по виконанню доручень з цивільного захисту.

На завершення голови об’єднаних територіальних громад Ю.Ю. Заволока та О.А Тараненко поділились найближчими планами щодо розвитку громад.

img_3785-1img_3786

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36618

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*