Не пропусти

Нарада з перевізниками щодо відновлення автомобільних перевезень

image

21 травня під головуванням заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації  Тетяни Панової   відбулась нарада за участю автомобільних перевізників Вознесенського району, представників ОТГ та місцевого самоврядування.

На нараді піднімалось питання щодо підготовчого періоду  по відновленню приміського пасажирського сполучення в умовах карантину.

Зокрема, наголошено, що райдержадміністрація в даному напрямку керується постановами Кабінету Міністрів України і самостійно не може приймати відповідні рішення.

Також учасниками наради обговорювались питання щодо оптимізації графіків руху по маршрутам, узгоджувались санітарно-епідеміологічні заходи під час здійснення приміських  перевезень пасажирів автомобільним транспортом з метою запобігання поширенню на території Вознесенського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання згаданих перевезень.

Підсумовуючи, Тетяна Панова звернулась до перевізників організовано працювати для людей та спільно дбати про їх зручності.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*