Не пропусти

Нарада з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами району

14 листопада під керівництвом першого заступника голови, виконувача функцій і повноважень голови районної державної адміністрації Тетяни Панової відбулась нарада з очільниками об’єднаних громад та сільських рад.

Також присутні були: голова районної ради Іван Бурдін, заступник голови районної державної адміністрації Олена Козуб, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради розглянуті та обговорені наступні питання: про виконання місцевих бюджетів району за 10 місяців поточного року та організація роботи по формуванню бюджетів на 2020 рік; аналіз результатів декларування доходів одноосібниками отриманих протягом 2018 року та підготовка до деклараційної кампанії у 2020 році; внесення відомостей про земельні ділянки державної та комунальної власності до ДЗК; дотримання законодавства про працю в дошкільних навчальних закладах району. Також присутні розглянули підсумки перевірки закладів охорони здоров’я району Вознесенським міськрайонним відділом ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

image img_20191114_090252 img_20191114_093320

1 комментарий

  1. Сергій Колєсніков

    Замість об`єднання підсунули роз`єднання. Замість незалежної процвітаючої держави Україна з заможним населенням створити корумповану квазінезалежну колоніальну бананову республіку Анчурію. З маріонеточним урядом та населенням — рабом. Без минулого та майбутнього. Країну – постачальника дешевої робочої сили та сировини. Замість розумного і звичного територіального устрою створити штучні антиконституційні маразматичні штучні,утворення. Які вже готують для розподілення поміж світовими акулами. Зі зруйнованими системами охорони здоров`я, охорони природи та санітарної служби.. Зі знищеною економікою та колоніальним сільським господарством. З вимираючим населенням без пам`яті, людської гідності та відчуття самозбереження …
    Саме такий сценарій наразі успішно реалізується на Україні. При цьому вища влада приходе для того, щоб накрасти і втекти, а кожен місцевий феодал дбає тільки про свої власні інтереси. А «ніякий» народ сидить покірно у своїй крайній хаті і жує свій шмат гнилої ковбаси, не звертаючи ніякої уваги на те, що витворяють з його країною та з ним самим. Сумно, сумно аж за край!

    “Йде до гіршого і до гіршого. Ми навіть не уявляємо, в якому болоті сидимо… Мене пригнічує те, що влада робить із нашим народом. З найкращої країни в Європі зробили смітник. Тут панують зло, глупота, чорна заздрість, здирництво… Люди дуже розхристані, не люблять один одного. Нема того, що об’єднує. Як українці хочуть мати державу, якщо вони один одного з’їдають?” Іван Марчук

    В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв (Платон)

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*