Нарада у мера! Народний депутат України Лівік О.П., проінформував про виділення перших 18 міл. грн., на сонячну станцію для міста з держ. бюджету

Інформація – це козирна карта в руках умілого гравця

( народний депутат «+» та «-« мер міста)

14 липня відбулася чергова нарада з питань впровадження проекту будівництва сонячної електростанції в місті Вознесенську. Міський голова проаналізував протокольні доручення минулої наради, відмітив, що багато чого не вдалося зробити і дав наступні доручення.

Про це можна довідатись у повідомленні офіційного сайту міста Вознесенська.

http://voz.gov.ua/material/6075

Але, по перше, в повідомлені помилково вказана дата проведення наступної наради – 25 липня 2017 року.

Міський голова сказав — «в наступний понеділок, 24 липня о 10.00.» ( а не 25 липня)

Ми розуміємо, що це могла бути чергова помилка відділу інформаційної діяльності, який, як завжди, інформує про діяльність міського голови. З другого боку, це могла бути просто дезінформація, щоб депутати міської ради та представники громадськості не могли бути присутні на цій нараді. ??? Кожен зрозуміє по своєму…

vstrecha-po-soln-batereyam-048

Наступне питання. На нараді міський голова озвучив повідомлення народного депутата Лівіка О.П. про виділення коштів міському бюджету міста Вознесенська рішенням Верховної Ради.

На нашу думку, це є архі-важливою інформацією, як для населення міста, так і для міської влади.( але чомусь її не оприлюднив інформаційний відділ…)

Народний депутат України Лівік О.П. виконав свої зобов’язання щодо залучення коштів для міста Вознесенська . Перший внесок -18 млн.грн. – це 30% від вартості проект будівництва сонячної електростанції. Ця сума дає можливість розпочати роботу над проектом та проводити тендер щодо визначення підрядної організації.

Крім того, при сприянні народного депутата України Лівіка О.П. було виділено для мста Вознесенська:

  1. 600 тис.грн. – для ЗОШ № 2;
  2. 11 тис.грн. – для дитячого садочка «Веселка»;
  3. 6 млн. грн.. – для добудови спортивного залу та харчоблоку ЗОШ № 7

Наступний внесок від народних депутатів Лівіка О.П. Та Маркоряна Д. становитиме від 10 до 20 млн. грн.. + угода з банком «Укргазбанк» на кредитування ( до 30% вартості проекту).

Під час наради представник фірми « Геліос- стратегія» Олена Скрипник надала свої практичні рекомендації щодо найбільш економного та раціонального використання коштів для будівництва сонячної електростанції.

До речі, Олена запросила представників міської влади відвідати сонячні електростанції, які побудовані за проектами та сприяння цієї організації.

vstrecha-po-soln-batereyam-050

На наступну нараду 24 липня 2017 року , на 10.00 мають буди підготовлені наступні документи:

1.ТОВ «Солар-Сервіс» — містобудівні розрахунки у відповідній формі;

2.Лівік О.П. – запрошення незалежного експерта по проекту;

3.ТОВ «« Геліос- стратегія» — проект технічного завдання. Запропонувати ТОВ «Солар-Сервіс» підготувати свій проект;

4.Керівнику КП «Альтен» — вирішення питання щодо сплати ПДВ ( податку на додану вартість)

5.Управлінннюякомунальної власності та Фінансовоме управлінне – перевірка наявності та відповідності кодів економічної класифікації у підприємства КП «Альтен» для проведення робіт з проектування , будівництва та експлуатації сонячних батарей.

 

P/S

Пропонуємо порівняти офіційну інформацію з представленою інформацією зараз.

Інформація – це дійсно козирна карта. І нею треба вміло користуватися для блага громади. ( а може, для того, щоб приховати дійсний стан справ)

Тим і відрізняються офіційні засоби масової інформації від громадських!

vstrecha-po-soln-batereyam-049

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*