Не пропусти

Нагорода завжди знаходить героя

image-1

Так сталося і в цей осінній день, коли до ветерана Другої світової війни, інваліда війни Турти Олександра Григоровича з смт. Олександрівка завітала керівник району Наталія Баланюк, начальник управління соціального захисту району Антоніна Житник, голова районної ради ветеранів Раїса Захарова. Гості привітали шанованого представника героїчного покоління солдатів Другої світової війни з Днем визволення України від фашистських загарбників і вручили Почесну грамоту від голови райдержадміністрації.

Господар зустрів гостино, хоч і порався на господарстві. Дізнавшись з якою місією до нього завітали гості, переодягнувся у форму з орденами та медалями. Отримавши відзнаку, сивочолий воїн – ветеран Олександр Григорович не стримував емоцій. Ось вона – справжня ціна винагороди! Не гроші, а саме увага, шана, пам’ять – найдорожчі для ветерана.

Тож бажаємо нашим ветеранам ще довгих, щасливих років життя, сповненого уваги, поваги, пошани Вам живим легендам. Уваги від держави, яку захищали, визволяли трудівники, патріоти, безмежно віддані своїй Батьківщині!

img-a51b591464f7ddf1a10276e476942f88-v

Р.Захарова, голова районної ради ветеранів

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=41504

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*