НАГАДУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕВИКОНАННЯ ПРОТИОЖЕЛЕДНИХ ЗАХОДІВ

Мудрий народний вислів «готуємо сані влітку» — це перевірене гасло кожного справжнього господаря. А, відтак, набуває актуальності питання безпечної роботи по утриманню прилеглої території з метою  запобігання травматизму людей в осінньо-зимовий період року. Просимо всіх заздалегідь подбати про те, щоб був в наявності  посипковий матеріал (пісок) на випадок ожеледиці, для запобігання травматизму людей.

ozheleditsya

Нагадуємо, що згідно «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Вознесенську» власники будинків і споруд, орендарі (юридичні і фізичні особи),  голови ОСББ та ЖБК – повинні дотримуватись даних правил та забезпечувати своєчасне прибирання прилеглої території, а при ожеледиці – очищення від снігу, льоду, посипання піском тротуарів та пішохідних доріжок на цій території. Проведення даних робіт упередить травмування пішоходів та виникнення аварійних ситуацій на тротуарах та дорогах міста.

У разі невиконання заходів буде складатися протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 Адміністративного кодексу України, що тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб від 850 грн. до 1700 грн.

Також нагадуємо всім фізичним , юридичним особам , головам ОСББ і ЖБК, що ви маєте право укласти договір на утримання прилеглої території з комунальним підприємством «Санітарна очистка міста»,  яке знаходиться за адресою: вул. Михайлівська, 2.

  Управління ЖКГ та КБ Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6753

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*