Нагадуємо про круглий стіл

За ініціативи депутата Вознесенської міської ради та групи вболівальників мотоболу комунальна організація «Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ініціює проведення круглого столу, на якому буде розглянуто питання щодо присвоєння спортивній споруді «Адмінбудівля та мототрек» імені Іллі Мироновича Урмана, який зробив значний особистий внесок у розвиток мотоспорту в місті Вознесенську.

sposter

Пропозиції (зауваження) щодо перейменування мототреку надаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає протягом одного місяця з дня оприлюднення даного оголошення.

Зареєструватись на захід або подати пропозицію (зауваження) Ви зможете звернувшись за адресою: м. Вознесенськ, вул. Соборності, 16; на електронну скриньку sportvoz@ukr.netабо за телефоном (05134) 3-20-31.

Відповідальна особа  Кисільов Сергій Георгійович.

Засідання  круглого столу відбудеться 9 січня 2018 року о 11.00 в приміщенні малої зали виконавчого комітету Вознесенської міської ради, за адресою: м. Вознесенськ, площа Центральна, 1.

Прийняття пропозицій (зауважень) закінчується 5 січня 2018 року.

Результати круглого столу будуть оприлюднені 22 січня 2018 року на сторінках газети «Вознесенські новини «День за днем» та на офіційному сайті міста Вознесенська.

КО ВМЦ ФЗН «Спорт для всіх»

http://voz.gov.ua/material/6796

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*