На земельному аукціоні право оренди 72 га землі Дмитрівської сільської ради Вознесенського р-на було продано найдорожче в області, 420 тис. грн. за рік оренди

За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 30 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 971,83 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,37 мільйона гривень, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Миколаївщини.

Загалом цього року було організовано та проведено земельні аукціони у 7-ми районах Миколаївщини. Найдорожче було продано право оренди двох ділянок на території Дмитрівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області. Так, у травні цього року, було продано право оренди земельної ділянки площею 82 га за ціною 420 тисяч гривень (стартова ціна – 29 тис. гривень.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла від встановлених 8% до 114,9% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок.

https://www.google.com.ua/url?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*