Не пропусти

На вознесенском мототреке разруха, «картонные коробки вместо столов»! Куда Пипия и Луков вкладывают ежегодно 100 тыс.$?

Вознесенский муниципальный мототрек, уже длительное время арендует ГО ВСТК «ВОСХОД», собственниками юридического лица являются действующий мэр Луков В.Д., Гержов Ю.И., Пипия М.Н. и др.

Состояние мототрека оставляет желать лучшего, не смотря на заявления Пипии М.Н. о том, что они вкладывают ежегодно по 100 тыс. $ в мотобол.

Например в центральной ложе, работники вместо столов вынуждены использовать картонные коробки.

Секретарь городского совета Торжинская сообщала, что на мототреке отсутствует подключение к интернет сети.

Луков обещал установку на мототреке нового современного ограждения, для безопасности зрителей, которое так и не было установлено.

ГО ВСТК «ВОСХОД» существует уже 10 лет и не смотря на общественный резонанс,  ни разу не предоставлял отчёты общественности или  информацию о своей деятельности, в том числе финансовой.

ПИПИЯ М.Н. заявил, что совместное юридическое лицо с Луковым В.Д., это не бизнес и они тратят ежегодно 100 тыс. $ на мотобол в Вознесенске

http://voznesenskonline.com.ua/pipiya-m-n-zayavil-chto-sovmesnoe-yuridicheskoe-litso-s-lukovyim-v-d-eto-ne-biznes-i-oni-tratyat-ezhegodno-100-tyis-na-motobol-v-voznesenske/

 

screenshot_10screenshot_11

screenshot_12screenshot_15

НАПОМНИМ:

Луков В.Д. і Піпія М.Н. є бізнес партнерами, разом орендують у міста мототрек (через спільну юридичну особу).

Міській голова Вознесенська Луков В.Д., не вказав у електронній деклараціях за 2015-2017рр., що є засновником (співвласником) мотобольного клубу «Восход».

Відповідно до даних офіційного реєстру ЄДРПОУ (https://usr.minjust.gov.ua/ua),  одним з засновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ СПОРТИВНО -ТЕХНІЧНИЙ КЛУБ «ВОСХОД» (35433833), є міській голова Вознесенська Луков В.Д.

В деклараціях міського голови Вознесенська за 2015-2017рр., відсутні відомості про його співучасть у заснуванні вказаної організації, яка до речі орендує вознесенській мототрек у громади міста.

bez-nazvaniya  

screenshot_15

screenshot_10screenshot_8

screenshot_6

screenshot_4motobol-26-08-1

 

Луков В.Д. станом на теперішній час, є засновником (співвласником) мотобольного клубу «Восход».

На змаганнях  навознесенському мототреку, міській голова Вознесенська зазначає, що платить за квиток на мототрек, як і всі вознесенці і стоїть в черзі за квитком.

Однак, Луков В.Д. не зазначає у своїх деклараціях та публічно, що є засновником (співвласником) організації, яка орендує мототрек.

НАЗК підтвердило, що мер Вознесенська Луков В.Д., є не бенефіціарним власником мотобольного клубу «Восход»,  його частка в юридичній особі менше 25%, тому в його декларацію цю інформацію можна не вносити.

Луков В.Д. володіє менше 25% мотобольного клубу «Восход.

screenshot_10

screenshot_11

screenshot_2

Керівні органи організації:

screenshot_11screenshot_7

 

screenshot_12screenshot_13

screenshot_14

Луков В.Д. є керівником трьох юридичних осіб, і однієїї є співвласником.

screenshot_8

                                            Державний герб України

 

Миколаївський окружний адміністративний суд

54055, м. Миколаїв, вул. Заводська, 11

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Миколаїв.

28.12.2009 р.                                                                                 Справа № 2а — 6714/09/1470

          Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Гордієнко Т. О. при секретарі судового засідання Лифаренко К. О. розглянувши адміністративну справу

за участю представників:

позивача: Роїк В.М. дов. від 23.08.2007 р. за № 16/07/05

відповідача:

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

 

за позовомПФУ м. Вознесенськ Миколаївської області, вул. Леніна, 11,Вознесенськ,Миколаївська область,56500

доВознесенська міська громадська організація спортивно-технічний клуб «Восход», вул. Пушкінська, 35, кв. 5,Вознесенськ,Миколаївська область,56500
про стягнення 1144 грн.

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до адміністративного суду з позовною заявою до Вознесенська міська громадська організація спортивно-технічний клуб «Восход», м. Вознесенськ, Миколаївська область про стягнення 1144 грн. страхових внесків.

Позивач позов обґрунтовує тим, що відповідач в розрахунку суми страхових внесків за вересень 2009 р. визначив суму страхових внесків –1144 грн.

Позивач в судовому засіданні позов підтримав в повному обсязі, просить позов задовольнити.

Відповідач в судове засідання не з’явився, про причини неявки суд не повідомив. Ухвалу суду від 01.12.2009 р. не виконав, не надав суду письмові заперечення проти позову. Про дату , час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

На підставі ст. 128 КАС України неприбуття в судове засідання без поважних причин сторони або неповідомлення ним про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду справи.

          У судовому засіданні судом було оголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов належить задоволенню із наступних підстав:

Відповідач — Вознесенська міська громадська організація спортивно-технічний клуб «Восход», м. Вознесенськ, Миколаївська область, зареєстрований виконкомом Вознесенської міської ради 13.10.2008 р. та є платником страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

          Відповідно до п. 6 ст. 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне забезпечення»страхувальники зобов’язані сплачувати страхові внески нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду незалежно від виплати заробітної плати ( доходу),на суми яких нараховуються внески.

          За вересень 2009 р. згідно з розрахунком суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за , вересень 2009 р. наданими відповідачем до ПФУ, відповідач повинен був сплатити страхові внески за вересень 2009 р. в сумі 1144 грн.

          Згідно ст. 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»територіальні органи Пенсійного фонду за формою і у строки, визначені правлінням Пенсійного фонду, надсилають страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату. Протягом десяти робочих днів із дня одержання вимоги про сплату недоїмки страхувальник зобов’язаний сплатити суми недоїмки та суми фінансових санкцій. Позивач надсилав відповідачу вимогу про сплату недоїмки в сумі 6094,09 грн., що підтверджується корінцем вимоги № Ю-61 від 02.11.2009 р. Вимога була отримана відповідачем 02.11.2009 р., що підтверджується особистим підписом на вимозі директора Данильчук .

          Відповідач вимогу № Ю-61 від 02.11.2009 р.. не оскаржив в установленому законом порядку, суму заборгованості не сплатив.

Відповідно до ст.11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідач своїм правом не скористався, станом на день розгляду справи доказів погашення боргу не надав, позов не заперечив.

За таких обставин позовні вимоги обґрунтовані, підтверджуються матеріалами справи та підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 11158-163167254 КАС України, суд, —

           П О С Т А Н О В И В:

1.Позов задовольнити в повному обсязі.

2.Стягнути з Вознесенської міської громадської організації спортивно-технічного клубу «Восход», м. Вознесенськ, Миколаївська область, вул. Пушкінська,35,кв.5, код 35433833 на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Вознесенську Миколаївської області, м. Вознесенськ, вул. Леніна,11, код 20916646 – 1144 грн. ( одна тисяча сто сорок чотири грн.) страхових внесків.

Постанова відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Постанова суду може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції шляхом подання заяви про апеляційне оскарження постанови суду та апеляційної скарги. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня складення постанови в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Одеському апеляційному адміністративному суду через Миколаївський окружний адміністративний суд.

 

Суддя                                                                                           Т. О. Гордієнко

 

1 комментарий

  1. БЫВАЛЫЙ

    Вот вам и совладельцы ГО. Так же они рубят капусту и на перевозках, ежедневно Пипия М. ,при бездействии городского главы Лукова В «вытаскивает» из карманов пенсионеров по 6 грн. В этой ситуации, вместо того что-бы прекратить вседозволенность и грабеж Пипии М. лукавый рассуждает о верховенстве права и вытирает сопли водителя Пипии, при этом разгуливает со Сметаной и женами по Польше,одновременно держа вопрос льготных перевозок пенсионеров » на контроле». Вот вам и «забота » о гражданах громады.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.