На Вознесенщині успішно втілюються міжнародні проекти

На Вознесенщині успішно втілюються міжнародні проекти

12/05/2017

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» — це всеукраїнський проект, який впроваджується на території України за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метиою створити сприятливе середовище для сталого соціально – економічного на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад.

4-72

Вознесенський район з 2009 р. приймає участь в Проекті Європейського Союзу  та Організації Об’єднаних націй.

Завдяки даному Проекту залучаються інвестиції в Вознесенський район  для проведення  роботи з енергоефективності та використання інноваційних технологій в об’єктах соціальної сфери (дитячі дошкільні установи, загальноосвітні школи, сфера обслуговування водопостачання).

Слід звернути увагу, що міжнародна спільнота вкладає кошти не в реалізацію тих заходів, які не може профінансувати сама держава, а у розвиток громадянського суспільства на місцях. Адже в Європі воно вдало сформоване й завдяки даному проекту відбувається розширення можливостей інших громад.

Участь у такому Проекті  є цікавим і корисним досвідом для громад Вознесенщини. При цьому громади повинні розуміти, що подібна співпраця є дієвим додатковим варіантом щодо зменшення навантаження на  місцеві бюджети. Це вкрай важливо для об’єднаних територіальних громад у ході процесу децентралізації.

Вознесенський район  приймав участь в трьох фазах Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», протягом цього періоду в  районі зареєстровано 10 громадських організацій, які можуть співпрацювати з проектами та програмами по залученню інвестицій та   реалізовано 18 проектів на загальну суму 3,7 млн.грн.

Слід зауважити, що тільки в ІІІ фазі Проекту в 2015-2016 років в районі реалізовано такі проекти:

Новосілківська сільська рада – «Енергозберігаючі заходи в Луначарському ДНЗ «Сонечко». Капітальний ремонт».

Прибужанівська сільська ради –«Інноваційні енергоефективні заходи для вуличного освітлення в с.Мартинівське Прибужанівської сільської ради».

Щербанівська сільська рада – «Капітальний ремонт Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Щербані по вул.Центральна, 72а».

Яструбинівська сільська рада — «Облаштування автономного вуличного освітлення в с. Яструбиново».

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*