Не пропусти

На Вознесенщині шахраї від імені керівника фіскальної служби області вимагають кошти

Головне управління ДФС у Миколаївській області попереджає платників податків про виявлені факти шахрайських телефонних дзвінків нібито від імені в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Романа Кріля. Раніше вже повідомлялося про «важливі» дзвінки до представників бізнесу.

preview1

Але, цього разу аферисти взагалі знахабніли та телефонують керівникам райдержадміністрацій Миколаївської області з «проханням» перерахувати кошти на спеціально відкритий рахунок з метою «вирішення» проблемних питань. Подібні факти шахрайства сталися у  Вознесенському та  Врадіївському районах.

Зловмисники телефонували з мобільного номеру 099 713 98 68. Не виключаємо, що можуть використовуватися інші номери телефонів, адже «податкові» шахраї застосовують різні месенджери для досягнення злочинного плану.

Подібні випадки не лише дискредитують та принижують ділову репутацію ДФС Миколаївщини, але й зменшують довіру громадян до органів Державної фіскальної служби у Миколаївській області.

Звертаємо увагу, що працівники органів ДФС у Миколаївській області при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України та не звертаються до суб’єктів господарювання та представників органів державної влади з подібними «вимогами» та «проханнями».

Шановні громадяни, якщо вам відомі подібні випадки шахрайства, просимо повідомляти управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50‑18-41 (цілодобово).

http://mk.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/327613.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*