На варті кордону

Сьогодні, коли захист кордонів потребує все більшої уваги та захисту, а кожен громадянин нашої держави на собі відчуває весь жах військових подій, робота прикордонників як ніколи важлива.
Саме тому 22 лютого 2017 року в приміщення Вознесенського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу за контрактом в прикордонній службі України. Бухан Віталій Миколайович — начальник групи з добору Державної прикордонної служби України у Миколаївській області ознайомив присутніх з вимогами до кандидатів. Основними з них є: громадянство України, за станом здоров’я громадяни повинні бути придатні до служби за контрактом, добре розвинуті фізично, освіта. І хоча претенденти можуть мати різний рівень освіти – від базової загальної середньої до вищої, все ж перевага надається особам з вищою освітою, щоб зрештою готувати висококваліфікований командний склад. 

cz_24022017_1

Серед переваг, які отримають контрактники – пільги, безкоштовне харчування, соціальний пакет, житло, продовольче та речове забезпечення, медичне обслуговування, стабільне грошове забезпечення і т.д. Запрошені на семінар уважно слухали надану їм інформацію, ставили багато питань, активно вели дискусію. Зокрема, чоловіки поцікавились, куди направлятимуться бажаючі, та чи направлятимуть їх до зони АТО. Віталій Миколайович підкреслив, що до зони проведення бойових дій на сході країни прикордонників не направлятимуть. Їх місце розташування – Рибаківка та Очаків. 


Також відбулась презентація освітніх послуг Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Саме на інженерно-технічному факультеті Державної академії можна здобути навчальні ступені за такими спеціальності, як: автомобільний транспорт та телекомунікації і радіотехніка.


Декілька осіб, з числа присутніх, зацікавились перспективою проходження служби за контрактом і залишились для індивідуальних консультацій з начальником групи з добору. Це засвідчує, що своєчасне кваліфіковане інформування населення про умови та можливість проходження контрактної служби дасть змогу з одного боку патріотично налаштованим безробітним реалізувати себе в певній діяльності, а з іншого – дозволить поповнити лави Збройних сил кваліфікованими військовослужбовцями.
Спільна зустріч відбулась також з майбутніми випускниками 9-11-х класів Вознесенської гімназії. Молодь зараз амбітна, цілеспрямована, готова на все задля досягнення поставленої мети. Тож серед них завжди знайдуться ті, хто мріють здобути якісну військову освіту. Віталій Миколайович розказав про різні спеціальності, які можна здобути на базі Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, а також про гарантії працевлаштування для випускників навчального закладу. Молодь активно цікавилась умовами навчання та проживання, перспективами зайнятості, а це свідчить що у майбутньому лави Збройних сил України поповняться молодим поколінням висококваліфікованих спеціалістів.

http://voznesensk.org/material/5415

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*