На обласній сесії 23.02.2017р. ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” передано у власність м.Миколаїва, разом з котельнею у Вознесенську, що планують «розібрати».

На обласній сесії 23.02.2017р.  ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” передано у власність м.Миколаїва, разом з котельнею у Вознесенську, що планують «розібрати».

Вказана котельня у Вознесенську, передається з власності громади області у власність громади м. Миколаєва.

Враховуючи, що котельня не представляє для нового власника цінності її буде розібрано на будівельні матеріали. Про яку саме котельну йде мова, в рішенні обласної ради не зазначено.

bez-nazvaniyascreenshot_1

http://mk-oblrada.gov.ua/images/MATERIAL/PRRISH/11_7/pr25_11.doc

 

 

Про надання згоди на безоплатну передачу цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади м.Миколаєва та вихід із складу засновників обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” Одинадцята сесія сьомого скликання

Відповідно до пункту 32 частини першої статті 43, частини четвертої та п’ятої статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 1, 2, 3, 5 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, статті 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”, статей 66, 78 Господарського кодексу України, статті VIII договорів про субкредитування від 20 листопада 2014 року № 13010-05/107 між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Миколаївською обласною радою, та обласним комунальним підприємством “Миколаївоблтеплоенерго” про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Угода про позику “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України“) №8387-UA від 26 травня 2014 року, від 20 листопада 2014 року № 13010-05/108 між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Миколаївською обласною радою, та обласним комунальним підприємством “Миколаївобл-теплоенерго” про використання Позики, що надається Україні Міжнародним

банком реконструкції та розвитку (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого тепло постачання України“) № TF016327 від 26 травня 2014 року, враховуючи лист Міністерства фінансів України від 27 грудня 2016 року № 31-190/30-02-7/37269, з метою забезпечення ефективного використання цілісного майнового комплексу, який є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та перебуває в господарському віданні обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго”, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатну передачу цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади м.Миколаєва за виключенням об’єктів, що перебувають на балансі обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” і включені до Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, які підлягають приватизації (відчуженню) згідно рішень обласної ради від 26 березня 2009 року № 14 “Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, які підлягають приватизації (відчуженню) у 2009 році”, від 07 вересня 2012 року № 10 “Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, які підлягають приватизації (відчуженню) у 2012 році”.

2. Надати згоду про вихід зі складу засновників (учасників) юридичної особи обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” (код ЄДРПОУ 31319242).

3. Обласні державній адміністрації забезпечити приймання і передачу визначеного в пункті 1 цього рішення майна в установленому законодавством порядку.

4. Запропонувати Миколаївській міській раді (Сенкевичу О.Ф.):

4.1. Розглянути питання про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” та входження до складу засновників підприємства;

4.2. Внести відповідні зміни до Статуту обласного комунального підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” та затвердити його в новій редакції, передбачивши правонаступництво прав та обов’язків;

4.3. Вжити в установленому порядку організаційних заходів щодо державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

4.4. На підставі листа Міністерства фінансів України від 27 грудня 2016 року № 31-190/30-02-7/37269 надати гарантії Миколаївської міської ради щодо здійснення необхідних заходів з обслуговування субкредиту за угодою про позику “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання” між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в частині реалізації комплексу заходів з енергоефективності в системі централізованого теплопостачання в м.Миколаїв.

5. Визначити таким, що втратило чинність рішення Миколаївської обласної ради від 07 грудня 2016 року № 2 “Про надання згоди на безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади міста Миколаєва”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва.

Голова обласної ради В.В. Москаленко

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*