На міському стадіоні у Вознесенську перед матчем вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між «Соколом» та южноукраїнським «Автолокомотивом» відбулася церемонія нагородження цих команд

На міському стадіоні в Вознесенську перед матчем вищої ліги чемпіонату Миколаївської області між місцевим «Соколом» та южноукраїнським «Автолокомотивом» відбулася церемонія нагородження цих команд, які відзначилися на першому етапі змагань. Нагадаю, обидва колективи виступали в групі «Центр».

«Автолокомотив» (тренер Іван Спотар), набрав 28 очок в 10 іграх та посів перше місце,

«Сокіл» (тренер Володимир Карпов) – з 18 очками – друге.

Заступник голови обласної федерації футболу Сергій Бойченко вручив капітану «Автолокомотива» Денису Удові і капітану «Сокола» Євгену Гаркавенку пам’ятні дипломи і кубки. Особисті фінансові кошти для їх придбання виділив перший заступник голови ФФМО Олександр Пасічний.

Новий формат обласного чемпіонату викликав велику полеміку та був затверджений на виконкомі більшістю голосів. При цьому вирішили, що за підсумками першого етапу змагань кращі команди будуть нагороджені пам’ятними призами.

На матчі в Вознесенську також були присутні виконавчий директор ФФМО Олександр Бабейко і голова Комітету з проведення змагань Ігор Пономаренко.

***

Кореспондент відділу футболу ФФМО В. М. Сірий

Група А. 19 серпня.

«Сокіл» (Вознесенськ) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – 2:3. Стадіон «Центральний». 29 градусів. 200 глядачів.

Арбітри: О. Філон, Л. Тараненко, А. Щирський. Спостерігач арбітражу: П. Вінарський.

Голи: Сербулов (55), Зайцев (75) – Кокол (11), Андрєєв (48), Сінькевич (68).

Попередження: Сербулов (42), Гаркавенко (61), Волошин (84), Тихонов (88) – Халаїм (36), Ткач (57), Кокол (61), Андрєєв (65), Сінькевич (67), Райко (90+3).

Вилучення: Гаркавенко (90).

Матч вийшов цікавим і досить складним для арбітражу. Гості відкрили рахунок вже на 11-й хвилині. Після подачі з кутової позначки захисник вибив м’яч, пішов ще один навіс і Кокол ударом головою вразив ціль.

Ледве почався другий тайм, як «Автолокомотив» забив другий м’яч. Господарі поля скоротили відставання в голах. Потім сторони обмінялися результативними атаками, і в підсумку южноукраїнська команда вирушила додому з трьома очками.

Під час перерви матчу відбувся конкурс з жонглювання м’ячем, який виграв Микола Райко з Южноукраїнська.

Начальник команди «Сокіл» Василь Павленко:

– Колектив сформований шість років тому, грають всі місцеві хлопці. Радує, що в непростий час багато в нашому місті повернулися обличчям до футболу. В першу чергу відзначу Міськгаз, керівник якого С. П. Юсіпенко – голова міської федерації футболу. Саме він стояв біля витоків створення команди, допомагає їй протягом усього часу її існування.

Допомагають нам і підприємці, хлібзавод, інші підприємства. Своїм головним завданням вважаємо збереження в Вознесенську футболу, команди в чемпіонаті області.