На березі Олександрівського водосховища відкрито новий рибоохоронний пост «Гардовий»

27.05.2017р. на березі Олександрівського водосховища, що в с. Бугське Арбузинського району, керівництво Управління державного агентства рибного господарства у Миколаївській області презентувало відкриття нового стаціонарного, постійно діючого рибоохоронного посту «Гардовий».

559

В офіційному заході взяв участь і представник Державної екологічної інспекції у Миколаївській області. Обладнання нового посту відбулося вперше за останні 7 років завдяки спільним зусиллям рибінспекторів, представників місцевої влади та громадських активістів. Відтепер рибоохоронний патруль зможе цілодобово слідкувати за водосховищем і оперативно реагувати на порушення правил рибальства.

558

Державна екологічна інспекція підтримує розширення мережі постійно діючих рибоохоронних постів та місць базування флоту рибоохоронного патруля, що дасть змогу покращити рибоохоронну діяльність, а також активізувати роботу з небайдужими верствами населення з питань охорони, збереження та відтворення водних біоресурсів Миколаївської області.

 

2092

http://www.dei.mk.ua/?id=23&nid=2092&page=1

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*