На 30 сесію ВМР 19 травня 2017р. на одній з комісії ради, запропоновано винести рішення про списання та розстрочення боргу у 2 міл. 266 тис. грн. ТОВ «БОС» перед громадою міста, що не було включено у порядок денний

На 30 сесію ВМР 19 травня 2017р. на одній з комісії ради, запропоновано винести рішення про списання та розстрочення боргу у 2 міл. 266 тис. грн. ТОВ «БОС» перед громадою міста, що не було включено у порядок денний.

Таку пропозицію було обговорено на  засіданні   постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження ВМР за участі міського голови Вознесенська Лукова В.Д.

Міський голова Вознесенська Лукова В.Д. проінформував про критичну ситуацію з боргами у ТОВ «БОС» перед містом та зауважив, що ситуацію з боргами потрібно вирішувати негайно.

ТОВ «БОС» винно місту 2 міл. 266 тис. грн. за оренду комунального майна, кошти не сплачувались з 2014р.

ТОВ «БОС» винен ТОВ «УШК»  1 міл. 903 тис. грн, однак період за який сформовано заборгованість не озвучувався.

Начальник Управління комунальної власності м. Вознесенська Міняйло В.П., наголошувала присутнім депутатам та вознесенцям, що списання та розстрочення боргу ТОВ «БОС» буде порушенням законодавства України і може бути протизаконним та крім того не матиме великого економічного ефекту.

Міський голова Вознесенська Лукова В.Д. також підтвердив, що списання  та розстрочення боргу ТОВ «БОС» є порушення законодавства, однак наголосив на потрібність пошуку швидкого вирішення питання з боргами.

Обговорювалась можливість банкрутства ТОВ»БОС», однак Міняйло В.П. поінформувала, що біль розумний шлях за банкрутство і списання боргів — ВИХІД МІСТА З ЧИСЛА ЗАСНОВНИКІВ ТОВ «БОС».

Після чого, жваво обговорювалась альтернативний шляхи експлуатації каналізації, іншими підприємствами на тимчасовій чи постійній основі.

Представники ТОВ «БОС» вдавались до тезисів, що без ТОВ»БОС» місто не зможе експлуатувати каналізацію, забуваючи при цьому, що у такому вигляді (структурі) саме ТОВ»БОС» було створене лише кілька років назад, а каналізація у місті існувала і без ТОВ»БОС».

Також, депутатом Сердегою О.М., було зауважено, що такі важливі питання не вирішуються за «пів години» та запропоновано вивчити його більш уважно.

На сесію  ВМР 19 травня 2017р. запрошується громадськість для обговорення цього та інших питань.

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*