Мотобол: «Восход» поступився у Вишняках «Ниві»

9 червня у Вишняках відбувся центральний матч першого кола чемпіонату країни з мотоболу, в якому місцева «Нива» (чемпіон країни двох останніх років) перемогла вознесенський «Восход» (володаря Кубка країни двох останніх років) — 3:0.

Перший період матчу завершився внічию (0:0), у другому періоді Сергій Пузик забив два голи у ворота «Восхода», у третьому на його ж рахунку ще один гол. Четвертий період, як і перший, завершився внічию (0:0).

Цікаво, що незадовго до матчу у Вишняках мотоболісти «Восхода» перебували у Литві, де в товариському матчі у місті Скуодас програли місцевій «Бартуві» — 1:8.

Завтра, 10 червня, також на Полтавщині відбудеться календарний матч чемпіонату України, в якому «Колос» (Нові Санжари) прийматиме у Стовбиній Долині «Восход».

Турнірне становище команд: 1. «Нива» (Вишняки) — 9 очок після 3-х матчів (м’ячі — 14:1). 2. «Дружба» (Мачухи) — 4 очка після 3-х матчів (9:5). 3. «Восход» (Вознесенськ) — 3 очки після 2-х матчів (7:6). 4. «Колос» (Нові Санжари) — 2 очки після 2-х матчів (4:4). 5.  «Поділля» (Кам’янець-Подільський) — 1 очко після 4-х матчів (5:23).