Місто Вознесенськ отримало 5 мільйонів державної субвенції «по зоні ризику»

Місто Вознесенськ отримало 5 мільйонів державної субвенції «по зоні ризику»

Щорічно держава компенсує ризик населення міста, яке проживає в 30-км зоні Південно-Української АЕС. Як правило, ці кошти постійно витрачалися на ремонти доріг та встановлення зовнішнього освітлення вулиць міста.

У 2016 році майже всі кошти, а це 4.млн.100 тис.грн було направлено на утеплення та заходи енергоефективності в дитячому садку № 14.

На 2017 рік місто отримало 5 млн.359тис.700 грн.

Як вони будуть використані міською владою?

Відповідні рішення будуть прийняті на черговій сесії міської ради 23 червня 2017 року.

Місцевий бюджет також отримав 75 тис.грн. із обласного бюджету для спів фінансування проектів переможців обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування. Внесок міського бюджету + 168 тис.грн. – і на третьому мікрорайоні буде споруджено «сонячне» дерево.

sonyachne-derevo-m-mikolayiv-19-12-2016

( «Сонячне» дерево – це споруда у вигляді дерева з металу, листям до якого слугують сонячні панелі. Тут можна буде зарядити до 10 мобільних телефонів, ноутбуків одночасно. Дерево буде мати власну Wi-fi зону з підсвічуванням світлодіодами. Подібні сонячні дерева встановлені в Тернополі, Миколаєві та Києві — ред.)

Районний бюджет перерахував до міського бюджету 70 тис.грн. на укріплення матеріально-технічного стану Центральної районної лікарні. Ці кошти будуть використані для придбання вакцин від сказу для населення району.

Про це доповіла на позачерговій сесії 31 травня 2017 року заступник начальника Фінансового управління міської ради Молодченко О.О.

Депутати міської ради затвердили ці та інші зміни до бюджету міста.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*