Місто має на меті отримати близько 16 мільйонів гривень на реконструкцію ЗОШ №8

27545289_962243720618318_1138945164731695967_n

6 лютого у загальноосвітній школі №8 відбулася робоча нарада щодо участі навчального закладу у проекті створення нового освітнього простору «Школа майбутнього».

У 2017 році ЗОШ №8 увійшла до списку учасників пілотного проекту «Нова українська школа», тож вже з 1 вересня минулого року педколектив розпочав впроваджувати нові державні стандарти початкової загальної школи у тестовому режимі. Проект «Нова українська школа» передбачає інноваційні підходи до навчання та створення комфортного освітнього середовища.

Вчителі початкових класів та англійської мови пройшли тренінгові заняття, брали участь у конференціях задля перелаштовування на новий стиль викладання аби потім дати учням потрібні знання. Для першокласників були виготовлені нові нестандартні шафи, індивідуальні комірки для зберігання речей, придбані сучасні маркерні магнітні дошки, закуплено нові ліжечка та одномісні парти, оновлено дизайн кабінету музики, ігрової кімнати та спальні.

Нині міська влада представляє на розгляд Миколаївській обласній державній адміністрації проектну документацію щодо реконструкції навчального закладу, що включає в себе утеплення школи, заміну вікон, створення сучасного дизайну спортивної зали, їдальні, коридорів, ландшафтний дизайн переднього подвір’я ЗОШ. Загальна вартість проекту становить близько 17 млн. грн.

Остаточне рішення щодо виділення коштів на реконструкцію загальноосвітньої школи №8 з державного, обласного та співфінансування з місцевого бюджетів буде прийнято орієнтовно до 1 березня 2018 року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6998

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*