Міській голова Вознесенська Луков В.Д., не вказав у електронній декларації за 2016р., що є засновником (співвласником) мотобольного клубу «Восход», йому може загрожувати кримінальна відповідальність за подачу недостовірних данних

Міській голова Вознесенська Луков В.Д., не вказав у електронній декларації за 2016р., що є засновником (співвласником) мотобольного клубу «Восход», йому може загрожувати кримінальна відповідальність за подачу недостовірних данних.

Відповідно до даних офіційного реєстру ЄДРПОУ (https://usr.minjust.gov.ua/ua),  одним з засновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ СПОРТИВНО -ТЕХНІЧНИЙ КЛУБ «ВОСХОД» (35433833), є міській голова Вознесенська Луков В.Д.

В деклараціях міського голови Вознесенська за 2015-2016рр., відсутні відомості про його співучасть у заснуванні вказаної організації, яка доречи орендує Вознесенській мототрек у громади міста.

bez-nazvaniya  screenshot_15

screenshot_10screenshot_8

screenshot_9 screenshot_4

Відповідно до вимог, антикорупційного законодавства, декларанти у своїх електронних деклараціях мають в тому числі, зазначати відомості про всі юр. особи, організації (громадські  також) засновниками яких вони є.

Луков В.Д. станом на теперішній час, є засновником (співвласником) мотобольного клубу «Восход».

На останніх змагання на Вознесенському мототреку, міській голова Вознесенська зазначив, що платить за квиток на мототрек, як і всі вознесенці і стояв в черзі за квитком. Однак, Луков В.Д. не зазначив у своїй декларації, що є засновником (співвласником) організації, яка орендує мототрек.

Керівні органи організації:

screenshot_11

 

screenshot_12screenshot_13

screenshot_14

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_5ceebec4-0a15-46a3-8baa-fc64b47d7496

Роз’яснення НАЗК, щодо вимог декларування корпоративних прав.

screenshot_3

 

2 комментарии

  1. Олексадр

    Необходимо поднять вопрос перед соответствующими инстанциями.

  2. Миша Вознесенский

    Я отправил письма, в установы и надеюсь, что меня продублируют.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*